موج
کدخبر : ۳۲۳۲۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323209

واکنش میرسلیم به مصاحبه‌های اخیر علیه سخنانش درباره خلخالی:

حضراتی که در این ایام مهندس میرسلیم را متهم به عدم صداقت و اطلاع می کنند جالب است که بعضاً در سال‌های 57 و 58 مسئولیت نداشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، دفتر سید مصطفی میرسلیم، منتخب مردم تهران در مجلس یازدهم، امروز اطلاعیه ای در واکنش به انتقادات مصاحبه اخیر وی منتشر کرد.

در اطلاعیه دفتر مهندس سید «مصطفی میرسلیم» آمده است:

حضراتی که در این ایام مهندس میرسلیم را متهم به عدم صداقت و اطلاع می کنند جالب است که بعضاً در سال‌های 57 و 58 مسئولیت نداشتند و شاید با چند واسطه با یکی از انقلابیون اصلی ارتباط می‌گرفتند و قطعاً نمی‌دانند که پس از عزل خلخالی توسط امام (ره) در سال 60 حضور آقای خلخالی در مقابله با مواد مخدر با حکم بنی صدر بود.

از طرفی چشم مان روشن شد به نکاتی که برخی از دوستان اوایل انقلاب مطرح کردند در خصوص درصد مشارکت مردم عزیز در انتخابات یازدهمین دوره مجلس البته نتوانستیم ارتباط این دو را پیدا کنیم! ولی خوب است ایشان و طیف و طایفه وتبارشان از عملکرد خودشان در انتخابات بگویند و آمار بدهند چه کارهایی را که باید برای رونق انتخابات انجام بدهند و ندادند و چه کارهایی که نباید انجام بدهند و متاسفانه انجام دادند.

نظر مهندس میرسلیم این است که آنچه در مصاحبۀ مورخ 1396 گفته شده عاری از کذب وتهمت است ولی از انتشار آن مطالب پس از دو سال آن هم در شرایطی که مردم شریف ما از بلای کرونا رنج می برند ناراضی است و اعتقاد دارد مطرح کردن جنجال جدید به نام مرحوم خلخالی در حال حاضر ورود در حواشی است و امروز باید با استفاده از تجربۀ گذشته به مسائل ومشکلات اصلی مردم پرداخت و لذا ادامه مباحثات بین موافقان ومخالفان را بمصلحت نمیدانند.

در پایان از خداوند متعال برای همۀ دلسوزان جمهوری اسلامی، اخلاق‌مداری، حق طلبی، دفاع از حقوق مردم، تعارف نداشتن در مبارزه با فساد را خواستاریم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها