موج
کدخبر : ۳۲۳۰۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323026

امیر سرتیپ نصیرزاده:

فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: ضدعفونی روزانه در تمامی پایگاه ها و کوی های سازمانی صورت می‌گیرد و همچنین پایگاه هایی که امکانات تولید موادضدعفونی و شوینده را دارند تولیدات خود را افزایش داده و برای بقیه پایگاه ها ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در جلسه ویدیوکنفرانسی با فرماندهان پایگاه‌های این نیرو گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و در راستای اوامرفرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی)، قرارگاهی تحت عنوان قرارگاه امام رضا (ع) در ستاد کل نیروهای مسلح ایجاد شده که‌ مدیریت و سازمان‌دهی اقدامات صورت گرفته و برنامه ریزی شده را برعهده دارد.

امیر  سرتیپ نصیرزاده خطاب به فرماندهان پایگاه ها در ادامه با تاکید بر سرعت و کیفیت خدمت‌رسانی به بیماران کرونایی، گفت: حفظ سلامت کادر درمانی بیمارستان ها و مراکز درمانی نیروی هوایی باید در اولویت قرار گیرد. هم چنین علاوه بر بیمارستان ها، مراکزی تحت عنوان استراحت گاه برای قرنطینه کردن و طی کردن دوره نقاهت بیماران در نظر گرفته شود.

فرمانده نیروی هوایی افزود: فرماندهی میدانی مبارزه با این ویروس در تمامی شهرها به جز بوشهر بر عهده فرمانده نیروی زمینی است و در بوشهر به عهده نیروی هوایی و در چابهار به صورت مشترک با نیروی دریایی تقسیم وظایف صورت می‌گیرد.

وی با اشاره به ضدعفونی کردن پایگاهها و تولید مواد ضدعفونی ادامه داد: ضدعفونی روزانه در تمامی پایگاه ها و کوی های سازمانی صورت می‌گیرد و همچنین پایگاه هایی که امکانات تولید موادضدعفونی و شوینده را دارند تولیدات خود را افزایش داده و برای بقیه پایگاه ها ارسال کنند.

* در ایام عید تمامی پروازهای آموزشی و تمرینی لغو خواهد شد

امیر سرتیپ نصیرزاده ادامه داد: در ایام عید تمامی پروازهای آموزشی و تمرینی لغو خواهد شد و تجمعات و مکاتبات به حداقل خواهد رسید و امکان پذیرش مهمان در هیچ کدام از پایگاه ها و مهمان پذیر ها وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به تشکیل کمیته مرکز تحقیقاتی تهران ادامه داد: کمیته مرکز تحقیقاتی تهران اعم از پزشک ها و افراد فنی تشکیل شده است و یگان های جنگ نوین پایگاه ها باید بیشترین ارتباط را با این مرکز داشته باشند.

ایزوله سازی مراکز درمانی، رفع آلودگی و‌گندزدایی، استفاده از ظرفیت عقیدتی سیاسی پایگاه ها و اطلاع رسانی و ثبت و ضبط  اقدامات انجام شده از دیگر توصیه های امیر نصیرزاده به فرماندهان پایگاه های هوایی بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها