موج
کدخبر : ۳۲۱۹۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321940

بیادی در گفتگو با موج:

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی گفت: برای نیازهای جامعه قانون داریم که چطور باید تامین شود و با افراد سودجو چگونه برخورد شود.

حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، درباره لزوم برخورد جدی با محتکران لوازم بهداشتی، اظهار داشت: قوانین ما در این زمینه بسیار روشن و شفاف است، اما آنچه که مردم را معطل نگه داشته این است که نمی‌دانند باید با این ویروس بصورت سختگیرانه برخورد کنند یا به آسانی.

وی ادامه داد: گزارشات ارائه شده حاکی از ممنوعیت‌ها و تعطیلی‌های گسترده است که نشان می‌دهد اتاق فکر درستی برای بحث رسانه ای ماجرا وجود ندارد؛ موضوعی که بیش از پیش  به اعتماد مردم آسیب می‌زند.

بیادی افزود: برای مثال برخی از پزشکان معتقدند که اگر تماس حاصل نشود مشکلی نیست، اما از سویی هم بصورت گسترده مردم را تشویق می‌کنند که  از ماسک استفاده کنند، ضمن اینکه می‌گویند این ماسک ها دوام چندانی هم ندارند؛ بنابراین باید واقعا یک اتاق فکری وجود داشته باشد که حقیقت این ماجراها به طور روشن برای مردم مشخص شود.

فعال سیاسی اصولگرا خاطر نشان کرد: ناگفته نماند که ما برای نیازهای جامعه قانون داریم که چطور باید تامین شود و با افراد سودجو چگونه برخورد شود.

بیادی افزود: وجود این مسائل باعث شده تا ترس افرادی که کالا احتکار می‌کنند و یا قیمت‌ها را بالا می‌برند بریزد؛ زیرا اگر اعلام می‌شود که قرار است با این افراد برخورد شود باید این اتفاق خیلی زود بیفتد.

 دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی اظهار کرد: در حال حاضر داروخانه هایی که وجود دارد و کالاها را گران می‌فروشند دور از دسترس نبوده و همه می‌دانند که بیشتر آنها گران فروشی می‌کنند، پس برخورد با آنها و پیدا کردن انبار محتکران برای ما که ریگی را در هوا زدیم کاری ندارد ؛ باید گفت که حرف زدن صرف فایده ندارد، بلکه مردم باید برخورد عملی ببینند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها