موج
کدخبر : ۳۲۱۳۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-321381

چند اصله نهال به مناسبت روز درختکاری با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش، رئیس اداره عقیدتی سیاسی و دیگر معاونان در محوطه ستاد فرماندهی نداجا غرس شد

به گزارش خبرگزاری موج، چند اصله نهال با حضور فرمانده نیروی دریایی ارتش ، رئیس اداره عقیدتی سیاسی و دیگر معاونان در محوطه ستاد فرماندهی نداجا غرس شد.

دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش با اشاره به اینکه محیط زیست و حیات بشری به شدت وابسته به طبیعت است، گفت: موضوع فضای سبز و درخت که تامین کننده اکسیژن و بقای بشر بوده و بسیار حائز اهمیت است.

او با تاکید بر اینکه درختان، مظهر زندگی و پاکی طبیعت هستند، افزود: فضای سبز در جلوگیری و کاهش معضلات ناشی از آلودگی هوا تاثیر بسزایی خواهند داشت و همه‌ی ما باید این سنت حسنه را همچنان با قدرت در کشور عزیزمان که به شدت نیازمند به این موضوع است ادامه و تداوم دهیم.

فرمانده نیروی دریایی ارتش به مشارکت و همدلی کارکنان و خانواده‌ای این نیرو در حفظ منابع طبیعی تاکید کرد و ادامه داد: لازمه مشارکت بیشتر، فرهنگ سازی است و همه ما باید دست در دست هم بتوانیم این فرهنگ درختکاری و حفظ منابع طبیعی را به معارف عمومی تبدیل کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها