موج
کدخبر : ۳۱۹۱۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319121

سردار حاجی‌ زاده:

فرمانده نیروی هوافضای سپاه گفت: برگزاری انتخابات موجب رقم خوردن خواسته‌های مردم خواهد شد و انجام تغییرات با رأی‌دادن امکان‌پذیر است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار امیرعلی حاجی زاده فرمانده کل نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران صبح امروز با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد ابوذر تهران رأی خود را به صندوق انداخت.

سردار حاجی‌زاده سپس با حضور در جمع خبرنگاران گفت: حضور مردم در انتخابات به امنیت و اقتدار کشور کمک می‌ کند و خون تازه‌ ای برای نظام جمهوری اسلامی ایران است.

* مردم باید افرادی خدوم، مومن و با شرایط مناسب را انتخاب کنند

او با بیان اینکه انتخاب صحیح نمایندگان مردم بسیار مورد اهمیت است، افزود: مردم باید افرادی خدوم، مومن و با شرایط مناسب را انتخاب کنند که توجه به این امر بسیار مورد اهمیت است.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه ادامه داد: در صورت تحقق این امر و انتخاب افرادی مناسب برای مجلس اتفاقات خوبی نیز برای ۴ سال آینده در کشور رخ خواهد داد.

او اظهار کرد: برگزاری انتخابات موجب رقم خوردن خواسته‌های مردم خواهد شد و انجام تغییرات با رأی‌دادن امکان‌پذیر است.

سردار حاجی‌زاده در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چه انتظاراتی از نماینده‌های مجلس شورای اسلامی وجود دارد گفت: آنها باید برای خدا کار کنند و به دنبال اسم و رسم و قدرت نباشند، زیرا در غیراین صورت به خود و مردم ضرر وارد می‌کنند.

* مسئولان باید دلسوز مردم باشند

فرمانده نیروی هوافضای سپاه تأکید کرد: مسئولان باید دلسوز مردم باشند و خود را برای آن‌ها وقف کنند. مردمی به این خوبی در هیچ کجای دنیا مشاهده نمی‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها