موج
کدخبر : ۳۱۸۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-318282

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: می خواهیم مستند ماندگار و طولانی در رابطه با دفاع مقدس را در صدا و سیما و با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تهیه کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه هشتمین جلسه هیات امنای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه در آستانه چهلمین سالروز گرامیداشت دفاع مقدس هستیم گفت: خلق آثار هنری و مکتوب در حوزه دفاع مقدس از جمله موضوعات جلسه امروز بود که تصمیمات اساسی در این باره گرفته شد.

 رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت:  در جلسه هیئت امنا درباره بودجه و برنامه های سال آینده بحث و تبادل نظر شد که پیشنهادهای اساسی درباره خلق یک اثر مستند ماندگار در صدا و سیما در زمینه دفاع مقدس تصمیم گیری شد.

وی گفت: این مستند  به عنوان یک سند تمام کننده و حرف آخر در دفاع مقدس است که بر اساس ۵۶ پروژه پژوهشی ظرف ۱۳ سال در مجموعه نیروهای مسلح با نگاه‌ به  همه صنوف تدوین شده است.

سرلشکر باقری تصریح کرد: بر این اساس می خواهیم مستند ماندگار و طولانی در رابطه با دفاع مقدس را در صدا و سیما و با مشارکت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تهیه کنیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: اکنون بیش از ۱۰ موزه دفاع مقدس در استان‌های مختلف کشور در دست احداث هستند و همین تعداد نیز در سال آینده آماده افتتاح خواهند شد که تصمیمات مرتبط با آن در همین جلسه گرفته شد.  این موزه ها بر اساس پژوهش‌های بنیادی که انجام شده تکمیل خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها