موج
کدخبر : ۳۱۶۴۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316409

امیر حیدری:

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در مرکز ۰۱ دانشجویان کارشناسی به بالا مشغول تحصیل هستند و ما سعی کرده ایم ولایتمداری را در آموزش عزیزان وظیفه، عملیاتی کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش امروز (دوشنبه) طی سخنانی در جمع سربازان پادگان ۰۱ نزاجا، اظهار کرد: اصول فرماندهی در نیروی زمینی ارتش بر سه پایه ولایتمداری، عدالت محوری و شایسته سالاری استوار است.

وی افزود: در مرکز ۰۱ دانشجویان کارشناسی به بالا مشغول تحصیل هستند و ما سعی کرده ایم ولایتمداری را در آموزش عزیزان وظیفه، عملیاتی کنیم. بر اساس فرمایشات فرمانده معظم کل قوا منشور تربیتی را به تصویب رسانده ایم و بر مبنای آن عزیزان را آموزش می‌دهیم.

فرمانده نزاجا با بیان اینکه سعی کرده ایم محیط سربازی را برای عزیزان محیطی خوشایند کنیم، اظهار داشت: همچنین در حوزه زیست سربازان نیز سعی کرده ایم بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی عمل کنیم.

امیر حیدری با بیان اینکه تلاش کرده ایم درک درستی از مجموعه سربازانی که وارد این پادگان آموزشی می‌شوند داشته باشیم، تاکید کرد: برای اینکه این عزیزان از تخصص‌ هایشان فاصله نگیرند اقدامات مؤثری انجام داده ایم. بعد از دوران آموزش همه این عزیزان را در محل‌های خاصی بکارگیری می‌کنیم که مرتبط با رشته تحصیلی آنها باشد و بر تجربیاتشان افزوده شود.

به گزارش مهر، امیر سرتیپ محمدرضا قرایی آشتیانی جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح نیز امروز با حضور در مرکز آموزش ۰۱ نیروی زمینی ارتش از بخش‌های مختلف این مرکز بازدید کرد و در جریان روند آموزش سربازان وظیفه در این پادگان قرار گرفت.

جانشین ستاد کل نیروهای مسلح همچنین در این بازدید در نشست صمیمی و چهره به چهره با سربازان این مرکز آموزشی شرکت کرد و از نزدیک در جریان دیدگاه هر و نقطه نظرات آنها قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها