موج
کدخبر : ۳۱۶۲۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-316286

واعظی:

رییس دفتر رییس جمهور گفت: امروز که شرایط سختی داریم، باید به همان مشی ابتدای انقلاب متوسل شویم، مقاومت کنیم تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور در حاشیه مراسم تجدید میثاق اعضای هیات دولت با آرمان‌ های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران گفت: ما اگر به ۴۱ سال قبل برگردیم، شرایط منطقه بسیار سختی بود؛ در آن شرایط با مشی‌ حضرت امام (ره) و با مقاومت مردم توانستیم از آن سد عبور کنیم.

رییس دفتر رییس جمهور بیان کرد: امروز هم که از نظر مسائل بین‌المللی و فشارهایی که آمریکا بر روی ملت ایران گذاشته، شرایط سختی داریم، باید به همان مشی ابتدای انقلاب متوسل شویم، مقاومت کنیم تا بتوانیم از این شرایط عبور کنیم.

واعظی بیان کرد: بسیار خوشبین هستم که با مقاومت مردم و برنامه‌ریزی که دولت دارد، قطعا این دهه فجر یک دهه فجر مبارک خواهد بود.

* حضور در راهپیمایی 22 بهمن و مشارکت در انتخابات، توطئه‌های دشمن را خنثی می‌کند

وی عنوان کرد: با حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن و از همه مهمتر شرکت گسترده مردم در انتخابات مجلس در دوم اسفند، ان‌شاءالله در این ۲ رویداد یک مشارکت خوب مردمی داشته باشیم که این امر مطمئنا باعث خواهد شد توطئه‌ و فشارهایی که دشمنان برنامه‌ریزی کردند را خنثی کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها