موج
کدخبر : ۳۱۳۷۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-313745

حسن نژاد در گفتگو با موج:

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقتصاد کشور در رکود است لذا نمی توان در چنین شرایطی مالیات گرفت.

محمد حسن نژاد عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، با اشاره به سازوکار مجلس برای رفاه معیشتی مردم در بودجه ۹۹ ، اظهار داشت: بودجه فقط صورتحساب دخل و خرج کشور است لذا نمی توانیم در آن تغییرات زیادی ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه اگر زیادی در بودجه چکش کاری کنیم دولت آنرا پس خواهد گرفت، ادامه داد: متاسفانه در کشوری که بر روی نفت و گاز نشسته، کمک ماهیانه 45 هزارتومان به مردم کار بسیار زشتی است و این نشاندهنده ناکارآمدی دولت ها بوده که پول نفت را خورده اند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: افرادی که در زمان جنگ مملکت را با کوپن اداره کرده بودند بعد از جنگ نیز با همان تفکر و ایدئولوژی می گویند نفت را بفروشیم و به ملت دهیم.

نماینده فحش خور دولت، نزد مردم است

حسن نژاد با بیان اینکه متاسفانه هنوز نتوانسته ایم مجلس را نه برای نماینده و نه مردم تعریف کنیم، خاطرنشان کرد: اصلا فردی تحت عنوان  نماینده نداریم بلکه ما پادوی مردم نزد دولت و فحش خور دولت نزد مردم هستم.

وی افزود: مردم فکر می کنند نماینده یعنی  وکیل خصوصی  که باید کارها و خواسته های آنها را پیگیری کند و از طرفی هم نفرین کم کاری و ناکارآمدی دولت را به جان بخرد لذا همین امر موجب پستو نشینی دولت شده است.

حسن نژاد با بیان اینکه کمیسیون مغز تخصصی مجلس است، تصریح کرد: طرحی که وارد کمیسیونی می شود باید در آنجا پخت و پز  شود و زمانی که وارد صحن شد همه به اعتبار تخصص اعضای کمیسیون به آن رای بدهند اما متاسفانه این اتفاق نمی افتد.

اقتصاد کشور در رکود است

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به وضعیت بودجه 99، اظهار کرد: در این شرایط باید به دولت بنویسیم که دولت اگر توانستی امور جاری مملکت را در این شرایط اداره کنی دستت را می بوسم.

حسن نژاد با بیان اینکه سال آینده نفتی وجود ندارد که فروخته شود، افزود: اقتصاد کشور در رکود است و در چنین شرایطی نمی توان مالیات گرفت.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه همینکه دولت بتواند حقوق کارکنان خود را پرداخت کند، هنر کرده است، اظهار کرد: اوضاع اقتصاد در سال 99 را تیره و تار می بینم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها