موج

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور:

امیر سرتیپ دوم فرهاد آریانفر گفت: نظام ایران اسلامی در خط مقدم مبارزه با صهیونیست و امریکا است و به‌واسطه تضاد ایدئولوژیکی با استکبار جهانی و پرچم‌داری حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب، این مبارزه همچنان ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش با تأکید بر اینکه در غرب کشور آمریکا و غرب حق ندارند در اطراف منطقه جمهوری اسلامی پادگان نظامی درست کنند، ابراز داشت: شهادت سپهبد شهید سردار قاسم سلیمانی باعث تقویت جبهه مقاومت و ایجاد وحدت بین مسلمانان و ملت بزرگ ایران اسلامی شد.

وی بابیان این مطلب که پادگان ابوذر بهترین تکیه‌گاه مردم در طول ۴۰ سال انقلاب با فراز و نشیب‌ها مختلف است، خاطرنشان ساخت: سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای جبهه مقاومت، شخصیت‌هایی بودند که موردتوجه خدا و، ولی خدا هستند، عمری مجاهدانه به انقلاب خدمت کردند، ازاین‌رو باید الگوی تام برای نیرو‌های نظامی باشند.

او افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیرو‌های مسلح ما در اوج آمادگی معنوی و نظامی هستند و بر قله‌های افتخار قرار دارند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: به‌تازگی شاهد بودیم که پاسداران ما با تکیه‌بر قدرت خدا و رهنمود‌های مقام معظم رهبری، ارتش حوزه استکبار جهانی و آمریکای جنایتکار را به خاک مالیدند و این بزرگ‌ترین درس عبرت به استکبار بود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها