موج

پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی و یاران همرزمش برای طواف دور ضریح حضرت معصومه(س) وارد حرم شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، پس از برگزاری مراسم تشییع پیکر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی  فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و یاران همرزمش برای تشییع به قم فرستاده شد.

از ساعاتی مانده تا آغاز مراسم تشییع پیکر سردار سرافراز مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای مقاومت به شهر قم، خیابان های اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسیر بلوار پیامبر اعظم (ص) به سمت مسجد مقدس جمکران مملو از جمعیتی است که از راه های دور و نزدیک خود را برای شرکت در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی به قم رسانده‌اند.

بسیاری از مردم و طلاب و روحانیون این شهر، همراه با خانواده ها و فرزندان خردسال خود از ساعت 14 چشم‌ انتظار هستند تا سردار دل ها را در آغوش بگیرند.

پس از سه ساعت انتظار، بالگرد حامل پیکر مطهر سردار سلیمانی و شهدای مقاومت در سپاه علی بن ابیطالب (ع) قم به زمین نشست و قمی ها حالا میزبان سردار دل‌ها شدند.

پیکر سردار شهید قاسم سلیمانی و یاران همرزمش برای طواف دور ضریح حضرت معصومه(س) وارد حرم شدند.

انتقال پیکرهای مطهر شهدا به حرم حضرت فاطمه معصومه (س) شور و غوغایی وصف‌ناپذیر را در بین زائران بارگاه کریمه اهل بیت (س) به دنبال داشت.

پس از طواف پیکر مطهر شهدای مقاومت، پیکر مطهر حاج قاسم و یارانش در حال حاضر برای وداع در حال انتقال به بلوار پیامبر اعظم (ص) قم است.

حوالی ساعت 18 و 30 دقیقه، پیکر مطهر حاج قاسم از ابتدای بلوار پیامبر اعظم (ص) به میان جمعیت عاشق و منتظر منتقل شد.

خودروی حامل پیکر مطهر شهدای مقاومت به کندی در میان جمعیت عزادار در حال حرکت است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها