موج
کدخبر : ۳۰۹۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-309249

سرلشکر سلامی:

فرمانده کل سپاه گفت: ما تعهد داده‌ ایم که در همه زمینه ها کشور را از بیگانگان بی‌ نیاز کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج،  سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه صبح دوشنبه در حاشیه بازدید از نمایشگاه پیشگامان گام دوم انقلاب؛ مروری بر دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و خدمات سلامت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله (عج) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله جزء یکی از دانشگاه های ممتاز کشور است که از هیات علمی خوبی برخوردار است که حتی برخی از آنها در سطح جهان هم جزء برجستگان پزشکی هستند.

وی افزود: این دانشگاه با مسیری که طراحی کرده در حال گذر از شرایط موجود و در حال حرکت به سمت تبدیل شدن به یکی از دانشگاه های برتر علوم پزشکی جهان است.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه «ما فقط در حوزه های اقتصادی تحریم نیستیم»، خاطر نشان کرد: ما درعرصه هایی که تحت فشار جهانی قرار می گیرم بهتر پیشرفت می کنیم زیرا مجبور می‌شویم به ظرفیت‌ های داخلی و جوانان‌مان رجوع و الگوهای پیشرفت را خودمان تدوین کنیم.

سرلشکر سلامی ادامه داد: آنچه در این نمایشگاه دیدیم قدم‌های بسیار مثبت و درخشانی بود، اما هیچ مسیر طولانی بدون برداشتن گام‌های اول طی نمی‌شود.

وی با بیان اینکه «اعتقاد دارم اگر دانشگاه بقیه الله این مسیر را ادامه دهد، موفقیت‌های بسیار بزرگی را کسب خواهد کرد»، خاطرنشان کرد: ما تعهد داده‌ایم که در همه زمینه ها این کشور را از بیگانگان بی‌نیاز کنیم و معتقدیم این دانشگاه بعنوان نماد دانش پزشکی انقلاب اسلامی باید نیروی پیشران و لکوموتیو حرکت ما در مرزهای دانش پزشکی و فناوری‌های این حوزه باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها