موج
کدخبر : ۳۰۳۷۳۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-303732

ستاد اجرایی فرمان امام (ره):

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در بیانیه ای به مناسبت 13 آبان اعلام کرد: سیزده آبان روز تجلی آزادگی، شجاعت و غیرت انقلاب ملت ایران است.

به گزارش خبرگزاری موج، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) به مناسبت 13 آبان بیانیه ای صادر کرد.متن این بیانیه به شرح ذیل است :

صلح جهانی با مقاومت و ایستادگی در برابر نظام سلطه و تفکر استکباری و انقراض مستکبران مهیا خواهد شد. راهبردی الهی که ملت ایران با بهره گیری از آموزه‌های جاودان حضرت‌امام‌ خمینی(ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) آموخته است.

ملت ایران، علی رغم توطئه ها و تحریم های دولتمردان خبیث آمریکایی امروز مصمم تر و قوی تر از هر زمان در حال حرکت به سمت اهداف بلند و قله های سعادت است و در صف مقدم این حرکت عظیم، جوانان قرار دارند. سیزده آبان روز تجلی آزادگی، شجاعت و غیرت انقلاب ملت ایران است. تسخیر لانه‌ی جاسوسی در این روز که از شکوهمندترین روزهای تاریخ است، جهادی ابتدایی علیه استکبار جهانی بود. شعار مرگ بر آمریکا با عمل جوانان پرشور، قهرمان و مسلمان در تسخیر لانه ی فساد و جاسوسی آمریکا گره خورد و حماسه آفرید.

بر همین اساس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ضمن دعوت از همه ی اقشار جامعه برای حضور در راهپیمایی این روز باشکوه، همراه با ملت ایران فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها