موج
کدخبر : ۲۸۸۸۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-288871

سردار سلیمانی در نشست خبری:

مسئول قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج گفت: دنیا هنوز هم از پنجره دفاع مقدس به کشور ما نگاه می‌کند، ریشه‌های توانمندی‌های امروز ما در دوران دفاع مقدس نهفته است.

به گزارش خبرگزاری موج، سردار یعقوب سلیمانی مسئول قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج در نشست خبری اردو‌های راهیان نور شمال‌غرب کشور با بیان اینکه ما اعتقاد داریم که فرمایشات مقام معظم رهبری در تاریخ ۱۶ اسفند ۹۵، سند ملی راهیان نور است، اظهار کرد: مقام معظم رهبری تا کنون ۹ بار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس خاصه راهیان نور حضور پیدا کردند که این حضور نشان‌دهنده تاکید موکد ایشان بر جدی گرفتن راهیان نور است.

وی با بیان اینکه راهیان نور ، توسعه دامنه تاثیرگذار فرهنگ دفاع مقدس است که نباید تحریف شود، افزود: از خودگذشتگی‌ها، میل به فدا شدن‌ها، روحیه استکبارستیزی و ولایت‌مدار بودن، از جمله وجوه اشتراک دفاع مقدس با قیام حضرت سیدالشهدا (ع) است.

سردار سلیمانی با بیان اینکه دنیا هنوز هم از پنجره دفاع مقدس به کشور ما نگاه می‌کند، گفت: ریشه‌های توانمندی‌های امروز ما در دوران دفاع مقدس نهفته است.

*تجربه گرانبهای دفاع مقدس باید چراغ راه مردم و مسئولان کشور باشد

مسئول قرارگاه راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه ملت ایران در دفاع مقدس و در یک شرایط بسیار سخت، کارآزموده شد، گفت: تجربه گرانبهای دفاع مقدس باید چراغ راه مردم و مسئولان کشور باشد.

 وی در پایان گفت: بستر‌ها و زمینه‌های راهیان نور شمال‌غرب کشور کاملا فراهم است و امیدواریم دانشجویان عزیز کشورمان با حضور یادمان‌های راهیان نور این مناطق، بتوانند توشه مفید و سازنده‌ای را برای خود جمع‌آوری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها