موج
کدخبر : ۲۷۸۵۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278514

نماینده کاشان در مجلس:

نماینده کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: سنگ اندازی در راه تشکیل استان اصفهان شمالی برای منافع شخصی است.

سید جواد ساداتی نژاد در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش های خوب صورت گرفته و رایزنی منطقی با دیگر نمایندگان، در نهایت طرح تشکیل استان اصفهان شمالی در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور تصویب شد.

وی افزود: برای تدوین این طرح بیش از 2 سال کار کارشناسی صورت گرفت و منافع مردم به طور دقیق در آن مورد توجه قرار گرفت. برخلاف برخی از ادعاها، منافع مردم ساکن کل استان اصفهان به طور دقیق در این طرح مورد توجه قرار گرفته و فقط به منافع کاشان توجه نکردیم.

نماینده کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه مسوولان وزارت کشور با حضور در جلسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، مخالفتی با طرح تشکیل استان اصفهان شمالی نداشته و این امر نشان می دهد که کارکارشناسی لازم در خصوص طرح فوق انجام شده است.

ساداتی نژاد گفت: حتی نمایندگان استان اصفهان نیز از طرح فوق حمایت کرده و هم اکنون فضای خوبی در مجلس و همچنین استان اصفهان برای اجرای طرح تشکیل استان اصفهان شمالی وجود دارد و امیدواریم با تصویب نهایی این طرح در مجلس، شاهد عملیاتی شدن طرح باشیم.

وی متذکر شد: برخی از مخالفت ها و سنگ اندازی ها نیز به خاطر منافع شخصی است و عده ای به خاطر منافع شخصی نمی خواهند استان اصفهان شمالی تشکیل شود. این در حالی است که منافع عمومی کشور و استان اصفهان در گرو تشکیل این استان جدید است.

نماینده کاشان در مجلس گفت: با توجه به شرایط موجود در مجلس و همراهی نمایندگان مجلس و به ویژه نمایندگان استان اصفهان، به احتمال فراوان طرح تشکیل استان اصفهان شمالی در مجلس تصویب خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها