موج
کدخبر : ۲۷۸۲۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278282

ابطحی:

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: دولت لوکزامبورگ با اتحادیه اروپا ست و تا زمانی که اتحادیه اروپا علیه ما شاخ و شانه می‌کشد چرا ما باید به آنها کولی دهیم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمد جواد ابطحی نماینده مردم خمینی شهر در مجلس در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی ، با استناد به ماده ۷۵ آئین نامه داخلی مجلس و در جریان بررسی لایحه موافقت نامه تشویق و حمایت متقابل بین سرمایه گذاری بین ایران و دوک نشین اعظم لوکزامبورگ، اظهار داشت: امروز روز فتوای تاریخی میرزای شیرازی است و حواسمان باشد قراردادهایی که در مجلس تصویب می‌کنیم، سرنوشتی مانند قرارداد رژی نداشته باشد.

وی افزود: آقای رحیمی گفت که شما به دوره قاجار برگشته‌اید اما بنده به دوره قاجار برنگشته‌ام بلکه کسانی که در سفارت انگلیس افطاری خوردند، به دوره قاجار رفته‌اند.

ابطحی درادامه عنوان کرد: دولت لوکزامبورگ با اتحادیه اروپا ست و تا زمانی که اتحادیه اروپا علیه ما شاخ و شانه می‌کشد چرا ما باید به آنها کولی دهیم.

نماینده مردم خمینی شهر در مجلس اظهار داشت: شما می خواهید این قرارداد را تصویب کنید، تصویب کنید اما به اثرات آن در برابر ملت توجه کنید، لوکزامبورگ کشوری است که با اشاره آمریکا علیه ایران گربه رقصانی کرد و چند هفته پیش یک میلیارد و 600 میلیون دلار از اموال ما را توقیف کرد، شما می خواهید به این کشور امتیاز و پاس گل دهید این مساله سیاسی قضیه است، اگر کسی روابط ایران و لوکزامبورگ را می بیند موضع گیری های این کشور علیه ایران را در نظر بگیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها