موج
کدخبر : ۲۷۸۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-278016

نماینده تهران در مجلس:

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید در شرایطی که کشور درگیر تهدیدهای روز افزون آمریکا است، وحدت جامعه خدشه دار شود.

محمود صادقی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج، اظهار داشت: یکی از راهکارهای کشورهای غربی در به زانو درآوردن ملت های مستقل، این است که وحدت آنها را هدف قرار می دهند.

وی افزود: اگر مردم و مسوولان یک جامعه، دارای وحدت و همدلی نبوده و نتوانند با اتحاد و همدلی از تمامیت ارضی کشور خود دفاع کنند، به طور قطع آن کشور دچار آسیب های جبران ناپذیری می شود.

نماینده اصلاح طلب تهران در مجلس تصریح کرد: بنابراین در شرایطی که غربی ها و به ویژه آمریکا و رژیم صهیونیستی تلاش دارند تا منافع کشورمان را با خطر روبرو سازند، نباید اجازه دهیم که وحدت جامعه خدشه دار شود.

صادقی گفت: بیشترین مسوولیت در این زمینه بر عهده مسوولان است و آنها باید در رفتار و گفتار و عملکرد خود دقت لازم را داشته باشند و از رفتارها و سخنانی که به وحدت جامعه آسیب می رساند، پرهیز کنند.

وی بیان داشت: به طور قطع اگر بتوانیم جامعه را در برابر تهدیدهای آمریکا و رژیم صهیونیستی متحد و همدل کنیم، هیچ یک از ناوهای هواپیمابر و جنگنده های بمب افکن آمریکایی نمی تواند برای ما تهدیدی به شمار آید.

نماینده تهران در مجلس گفت: اما اگر در داخل دچار ضعف و سستی و فاصله میان مردم و مسوولان باشیم، کوچک ترین تهدیدی از سوی دشمنان، برای ما خسارات جبران ناپذیری به همراه خواهد داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها