موج
کدخبر : ۲۷۷۹۹۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-277991

مشروح تذکرات کتبی نمایندگان به دولت

عضو هیات رییسه مجلس امروز مشروح تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، علی‌اصغر یوسف‌ نژاد عضو هیات رییسه مجلس در جلسه علنی امروز  مجلس شورای اسلامی مشروح تذکرات کتبی نمایندگان به مسؤولان اجرایی کشور را قرائت کرد که به شرح زیر است:

جاسمی به رییس‌جمهور: چرا ماده ۸۵ قانون مدیریت خدمات کشوری برای عزیزان بازنشسته اجرا نمی‌شود؟

رحیمی به وزیر دادگستری: چرا نشریه صدا بدون طی تشریفات قانونی در هیات نظارت بر مطبوعات توقیف شد؟

قاضی‌پور، بهادری، حضرت‌پور و محجوب به وزرای کشور و راه: تسریع در تکمیل فوری احداث جاده شهید کلانتری تبریز به ارومیه

قاضی‌پور، حضرت‌پور و محجوب به وزیر نیرو: جلوگیری از پر کردن چاه آب دامداران و کشاورزان عزیز.

وقفچی به وزیر کشور: تعیین تکلیف وضعیت اشتغال تاکسی‌رانان و اتوبوس‌رانان به ویژه در خصوص سختی کار.

شریعت‌نژاد به وزیر دادگستری: چرا تکلیف قبولی‌های آزمون استخدامی قوه قضاییه را که از سال ۱۳۹۶ بلاتکلیف مانده‌اند روشن نمی‌کنید؟ به رییس‌جمهور: چرا به تاکسی‌رانان تسهیلات بانکی کم بهره برای تعویض تاکسی‌های فرسوده و خرید لوازم یدکی با توجه به کرایه‌های تعیین شده توجه نمی‌شود؟ به وزیر جهادکشاورزی: چرا بیش از شش ماه است محافظان جنگل ریالی حقوق دریافت نکرده‌اند؟

ابطحی و رنجبرزاده به وزیر خارجه: ضرورت پیگیری علل و دلایل مهمانی افطاری در سفارت انگلیس و معرفی شرکت کننده در آن و احضار سفیر انگلیس در ایران

دهمرده به وزیر امور خارجه: چرا برای آزادی گروگان‌های سیستان و بلوچستان اقدام موثری انجام نمی‌شود؟

ذوالقدر و پنج نماینده دیگر به وزیر جهادکشاورزی: شفاف سازی در خصوص هزینه‌کرد بودجه قنوات برای خرید بلیط هواپیما و اثاث و ملزومات اداری و مطرح شدن طرح فروش جوجه یک روزه با توجه به نیاز داخلی به گوشت مرغ

نادری، محجوب و حضرت‌پور به وزیر آموزش و پرورش: تسریع در انتقال معلمان اصفهان به شهر خودشان که سکونت دارند

پژمانفر و دو نماینده دیگر به وزیر کشور: با وجود مکاتبات متعدد مبنی بر درخواست ارائه گزارش از چگونگی اجرای دستورالعمل تشکیل شورای هماهنگی و گسترش فعالیتهای قرآنی استان و شهرستانها متاسفانه به جز چند استان بقیه استانها نسبت به برگزاری جلسات هیچ اقدامی نداشته‌اند؟ چرا وزارت کشور نسبت به این مسئله بسیار مهمی هیچ اقدامی انجام نداده است؟

پژمانفر، حسین‌زاده و کریمی قدوسی به رییس‌جمهور: چرا دولت نسبت به تعیین تکلیف وضعیت سپرده‌گذاران چهار تعاونی فرشتگان، بدر دوست، الزهرا، پیوند و موسسات منحله پولی و مالی از طریق الزام سهامداران این موسسات برای فروش املاک و تامین وجه سپرده‌گذاران و تسریع در تسویه اقدام لازم انجام نمی‌شود؟

الماسی و ۱۰ نماینده دیگر به رییس‌جمهور و وزیر اقتصاد: علت اجرایی نشدن بند ل تبصره ۱۶ قانون بودجه ۹۸ مربوط به بخشودگی سود و جرایم تاخیر و تادیه وام‌های زیر ۱۰۰ میلیون تومان چیست؟

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها