موج
کدخبر : ۲۷۲۶۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-272686

جعفرزاده‌ ایمن آبادی در صحن علنی:

نماینده مردم رشت گفت: دولت آمریکا عامل نابودی کشور‌های منطقه بوده و سعی دارد با این بازی موضوع را عوض کند، اما ما می‌دانیم که این کشور خود عامل به وجود آورنده داعش است.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی طی تذکری درصحن علنی با گرامیداشت ولادت امام حسین(ع) و روز پاسدار، گفت: آقای رئیس می‌دانید که دولت پریشان احوال آمریکا در اقدامی ناشیانه سپاه پاسداران را به عنوان عامل تروریست به لیست تروریست‌های جهان اضافه کرد.

وی افزود: این اقدام جاهلانه و نابخردانه‌ای بود، چرا که آمریکا با این تصمیم جهان و منطقه را به سمت ناآرامی سوق داد لذا این تصمیم آمریکا ناشی از عدم شناخت این کشور از ملت انقلابی ماست.

جعفرزاده‌ایمن آبادی تصریح کرد: دولت آمریکا عامل نابودی کشور‌های منطقه بوده و سعی دارد با این بازی موضوع را عوض کند، اما ما می‌دانیم که این کشور خود عامل به وجود آورنده داعش است.

نماینده مردم رشت بیان کرد: تروریست صهیونیست کودک‌کش، وهابی‌ها و آمریکایی‌ها هستند که هواپیمای مسافربری ما را سرنگون کرده و به فرمانده ناب خود مدال هدیه دادند.

وی افزود: امروز نمایندگان ما سبزپوش شده‌اند تا این پیام را به جهان برسانند که ما برای حفظ نظام جمهوری اسلامی وحدت داریم و آنچه دنبال می‌کنیم، حفظ نظام و انقلاب بوده و این ملت تا آخرین قطره خون خود پای نظام و سپاه پاسداران ایستاده است.

ایمن آبادی بیان کرد: بنده توفیق داشته‌ام تا در جنگ تحمیلی حضور پیدا کنم و ترکش آمریکایی‌ها هنوز در کمرم است، بنده و ۴۰۰ هزار جانباز تا آخرین قطره خون خود پای نظام خواهیم ایستاد و ما حاضریم سلامت باقی مانده خود را با افتخار برای حفظ کیان انقلاب اسلامی تقدیم کنیم.

ایمن آبادی خاطرنشان کرد: امروز همه ما پاسداریم و ترامپ بداند که با تحریم و چنین اقداماتی نمی‌تواند ملت ایران را خسته کند بلکه تمام این‌ها عاملی است که مردم مستحکم‌تر پای نظام بایستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها