موج
کدخبر : ۲۷۱۹۰۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-271907

وزیر کشور:

وزیر کشور تاکید کرد: باید خیلی از نگرانی ها و نارضایتی ها را حل کنیم، وظیفه ما در دولت پیگیری و انجام هماهنگی ها است.

به گزارش خبرگزاری موج، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در جلسه  ستاد مدیریت بحران که با حضور وی و نمایندگان ارشد دستگاه ها  با موضوع ارائه گزارش درباره سیل های اخیر برگزار شد ، اظهار کرد: هدف از این جلسه پیرو ملاقاتی بوده که روز گذشته با مقام معظم رهبر انقلاب داشتیم. در این جلسه گزارشی را  معاون اول رئیس جمهور، وزارت کشور و ستاد کل نیروهای مسلح ارائه دادند و مقام معظم رهبری  راهنمایی ها و توصیه هایی داشتند.

وی ادامه داد: رهبر انقلاب نکته ای را به جا و به موقع گفتند؛  و این دغدغه همه ما نیز هست.فرمودند سیل تمام می شود، حادثه عبور می کند اما مشکلات باقی می ماند. خسارت های جانی را مطرح کردند، خسارت های مالی و اقدامات مناسب دولت و دستگاه های اجرایی را طرح کردند و به آلام و درد مردم اشاره کردند .

وزیر کشور گفت: باید دغدغه رهبری را رفع کنیم؛ الان در مرحله مقابله هستیم که خدمات رسانی اولیه باید تقویت شود. هر دستگاهی که متولی امر خاصی است باید اقدامات لازم را اجرا کند، تا طبق زمانبندی که خود دوستان ارائه می‌کنند، برنامه ها را پیگیری می کنیم.

وی تاکید کرد: باید خیلی از نگرانی ها و نارضایتی ها را حل کنیم، وظیفه ما در دولت پیگیری و انجام هماهنگی ها است.منابعی اگر لازم است و هماهنگی اگر در سطوح دیگری لازم است همه باهم کمک کنیم تا آن برنامه ها اجرا شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها