موج
کدخبر : ۲۶۵۷۹۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-265795

برخی از چهره های سیاسی که مسوولیت های مهمی نیز در ارکان حاکمیتی، دولت و مجلس دارند، به جای پرداختن به مسائل و مشکلات مردم، به نزاع توییتری با یکدیگر روی آورده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، روز گذشته عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و یکی از چهره های اصلی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی ( جمنا ) که این روزها شایعاتی مبنی بر احتمال حضور مجدد وی در عرصه انتخابات به گوش می رسد، در توییتی نوشت: "کارنامه رئیس جمهور واضح تر از آن است که نیاز به طلب وضوح داشته باشد! نیت نمایندگان محترم در همراهی با مردم در شرایط سخت معیشتی امروز قابل درک است. تنها راه این همراهی استیضاح نیست. اختیارات مجلس برای اصلاحات و تصویب قوانین ضروری و فوری برای خروج از ناکارآمدی فعلی فراتراز اینهاست.

در پاسخ به این توییت، حسام الدین آشنا از چهره های نزدیک به حسن روحانی و مشاور رییس جمهور خطاب به عزت الله ضرغامی نوشت: "سلام علیکم اگر ممکن است چند پیشنهاد مشخص برای حل فوری مشکلات کشور توسط مجلس شورای اسلامی مطرح بفرمایید."

این طعنه حسام الدین آشنا اما بی جواب نماند.

در پاسخ احمد امیرآبادی فراهانی نماینده قم در مجلس و عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی خطاب به آشنا نوشت: "سلام علیکم جنابعالی کمتر در امور دولت و وزرای محترم دخالت فرمائید."

این نزاع توییتری موجب خنده و استهزای کاربران را فراهم کرده است. برخی از کاربران معتقدند که مسوولان کشور به جای پرداختن به حل مشکلات معیشتی مردم، هر روز به دنبال حاشیه سازی هستند و چوب این وضعیت را مردمی می خورند که باید برای تامین معاش خود، هر روز با گرفتاری های متعددی رو به رو شوند.

توییتر

لازم به توضیح است، بر اساس قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران، توییتر فیلتر است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها