موج

چهره های سیاسی از گرایش های مختلف با تقدیر از حضور گسترده مردم ایران اسلامی به دلیل حضور آگاهانه در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن تاکید کردند که جشن چهل سالگی انقلاب با شکوه تر از همیشه برگزار شده است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری موج، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری در توییتی با اشاره به حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن  نوشت: انقلاب اسلامی نتیجه خواسته های انباشته شده‌ ملت ایران است که از مشروطه تا به این ایام خواسته اند آزاد باشند تا ایران را آباد کنند، خواسته اند بر سرنوشت خود حاکم شوند تا به توسعه برسند، خواسته اند مستقل باشند تا توانایی های خود را کشف کنند و به آن تکیه کنند.

وی افزود: انقلاب اسلامی، انقلابی تاریخی است، اما در تاریخ نمانده و انقلابی برای دیروز نبود، انقلابی برای امروز و فردا هم هست. انقلاب اسلامی متعلق به همه نسلها است؛ به جوانان و فرزندان امروز همان قدر تعلق دارد که به نسل‌های دیروز و به زنان و مردان با شرفی که در آن حضور داشته اند و حماسه آفریده اند.

معاون اول رییس جمهور تصریح کرد: انقلاب، مثل ایران، اسلام، امام (ره)، رهبری و قانون اساسی میراث مشاع همه ایرانیان است و به همه مردم تعلق دارد. نباید دایره انقلاب محدود به گرایش های خاص سیاسی شود. باید انقلاب چتری بر سر همه ایرانیان با هر گرایشی باشد.

جهانگیری گفت: به مدد انقلاب یعنی روح همبستگی ملی، یعنی روح مشارکت همگانی، یعنی روح اعتماد به خود، اعتماد به جامعه و اعتماد به نظام، یعنی روح امید به آینده، می‌توانیم از گردنه ها و سختی‌ها عبور کنیم و آینده را بهتر از امروز بسازیم. باید انقلاب و خواسته ها و آرمان های آن را دستمایه و سرمایه امروز کشور برای غلبه بر مشکلات و برای ساختن آینده ای بهتر بدانیم.

تقدیر چهره های سیاسی از مردم/ جشن چهل سالگی انقلاب باشکوه تر از همیشه برگزار شد

پیام راهپیمایی 22 بهمن به مسوولان چیست؟

آیت الله نوری همدانی از مراجع اعظام تقلید نیز در توییتی نوشت: یک پیام مهم راهپیمایی  22 بهمن امسال به مسوولان است؛ که ما وحدت و همبستگی را به نمایش گذاشته‌ایم و الان نوبت مسوولان است تا مشکلات معیشتی را حل کنند و یک زندگی راحت برای مردم فراهم نمایند و به فکر خدمت به این مردم انقلابی و متدین باشند و تمام اتکاء شان به خدا باشد.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در توییتی نوشت: راز انقلاب در این نهفته است که ملت ایران، انقلاب اسلامی را فرزند خود دانسته و به آینده آن امید دارند و مسؤولان کشور را میهمان خویش می دانند.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه نیز در توئیتی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نوشت: در برابر مردم مقاوم ایران که به رغم دشواری ها و گلایه ها، به صورت میلیونی برای گرامی داشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شان به خیابان ها آمدند، سر تعظیم فرود می آورم؛ واقعه ای که برخی در آمریکا آرزو داشتند هیچگاه به وقوع نپیوندد. آمریکا باید بداند که ایرانیان واقعی هرگز در برابر دیکتاتورها سر خم نمی کنند.

معصومه ابتکار معاون رییس جمهور نیز در توییتی نوشت: جشن انقلاب الحمدالله برگزار شد و‌ مردم مانند همیشه پیروز شدند. بگذریم از اینکه براندازان و منافقین از یک طرف و دلواپس ها و پایداریچی ها از  طرف دیگر، این روزا در یک هم افزایی کم نظیر، چهره های اصیل انقلاب رو تخریب و همدیگه رو تشویق کردند.

تقدیر چهره های سیاسی از مردم/ جشن چهل سالگی انقلاب باشکوه تر از همیشه برگزار شد

دشمن مردم ما را نشناخته است

همچنین محمد شریعتمداری وزیر رفاه، کار و تامین اجتماعی نیز معتقد است: آنها که از حضور جمع کثیرى از ملت در راهپیمایى ٢٢ بهمن یا مشارکت آنها در انتخابات تعجب می کنند، انقلاب اسلامى ایران و اکثریت ملت ما را نشناخته اند. به سهم خود از این موقع شناسى و حضور ملت قهرمان ایران که با هر اندیشه و سلیقه و با مشکلات تحمیلى زیاد از دخالت بیگانه منزجرند، تشکر مى کنم.

محمود صادقی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی نیز معتقد است: شکوه راهپیمایی مردم در چهل سالگى انقلاب زیر بارش رحمت بسیار خیره کننده بود. انقلاب در اعماق جامعه ریشه دارد. کاستی ها و مشکلات، مردم را از صحنه عقب نمی راند.

غلامرضا مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در توییتی تاکید کرد: مکتب این انقلاب فاطمی است که در برابر سختی ها از تهدید گرفته تا تحریم مقاومت می‌کند. حضور این مردم در برف و باران و با وجود همه مشکلات اقتصادی نشان از عشق و ارادتی است که ملت به ایران، اسلام، امام خمینی (ره) و رهبری دارند.

22 بهمن امسال فتح المبین دیگری بود

امیر خجسته نماینده همدان در مجلس شورای اسلامی نیز با انتشار توییتی نوشت: مردم ایران چهل سال زیر چتر انقلاب روی دشمنان و بدخواهان را سیاه کردند. 22 بهمن امسال نیز یک بار دیگر پرچم عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران بر روی دستان پرتوان ملت بزرگ ایران به اهتزاز درآمد و فتح المبین دیگری را در تاریخ کشور ثبت کرد.

سیدمحمد حسینی عضو ارشد جمنا نیز در توییتی نوشت: ترامپ، پمپئو، جان بولتون، منافقین، سلطنت طلبان و... ذره‌ای خجالت بکشند و حداقل تا مدتی به اسم ملت ایران سینه چاک ندهند! جهان در ۲۲ بهمن شاهد بود که علیرغم مشکلات، جنگ اقتصادی و رسانه‌ای دشمن، ده ها میلیون ایرانی تو دهنی محکمی به بدخواهان زدند.

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده کاشان در مجلس نیز تاکید کرد: مردم عزیز در 22 بهمن به رغم همه مشکلات و گلایه ها در اقتصاد و معیشت، یک بار دیگر سنگ تمام گذاشتند و با حضور پرشور خود پیام شفافی به دوستان و دشمنان دادند. حال نوبت مسوولان است که برای این مردم نجیب، شریف و وفادار، سنگ تمام بگذارند و با جان و دل برایشان کار کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها