موج
کدخبر : ۲۵۹۱۱۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-259119

به دنبال وقوع زلزله در گیلانغرب رخ داد؛

نماینده مردم قصر شیرین در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم از ترس وقوع مجدد زلزله در شهرهای قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب به خیابان ها هجوم آورده و حاضر به رفتن به منزل نیستند.

فرهاد تجری در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج اظهار داشت: با توجه به اینکه چندی پیش زلزله بزرگی در منطقه قصر شیرین و سرپل ذهاب رخ داد، مردم هنوز خاطره تلخ آن شب را دارند و به همین دلیل وقوع زلزله در گیلانغرب طی عصر امروز، شهروندان سه شهر قصر شیرین ، سرپل ذهاب و گیلانغرب را به شدت ترسانده است.

وی افزود: از زمان وقوع زلزله در حومه جنوبی گیلانغرب، مرم این شهر و حتی شهرهای قصر شیرین و سرپل ذهاب به خیابان آمده و علیرغم سرمای هوا، حاضر به رفتن به منزل نیستند.

نماینده قصر شیرین در مجلس تصریح کرد: زلزله عصر امروز در نزدیکی گیلانغرب حدود 5.9 ریشتر بزرگی داشته است و متاسفانه منجر به تخریب برخی از منازل روستایی، ادارات و حتی تعدادی از مدارس شده است.

تجری گفت: علیرغم گزارش خسارات سنگین مادی، خوشبختانه گزارشی در خصوص جان باختن فرد و یا افرادی بر اثر زلزله گیلانغرب به دست ما نرسیده است.

وی ادامه داد: این در حالی است که حدود 25 نفر تاکنون بر اثر این حادثه مجروح شده اند که متاسفانه در میان آنها حدود 10 دانش آموز که در مدرسه مشغول به تحصیل بودند نیز دیده می شود.

نماینده مردم قصر شیرین در مجلس تصریح کرد: با وجود سردی هوا، مردم شهرهای قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از ترس زلزله مجدد به منزل نرفته و می خواهند شب را در فضای آزاد سپری کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها