موج

نماینده کاشان در گفتگو با موج؛

نماینده کاشان در مجلس شورای اسلامی به دنبال استعفای دسته جمعی نمایندگان استان اصفهان گفت: رییس مجلس قول پیگیری درخواست ما را داد.

سیدجواد ساداتی نژاد در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری موج درباره آخرین وضعیت استعفای نمایندگان استان اصفهان در مجلس گفت: روز دوشنبه جلسه ای با حضور آقای علی لاریجانی و نمایندگان استان اصفهان برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه دغدغه های خود را به ویژه در خصوص تامین آب شرب و آب کشاورزی استان اصفهان مطرح کردیم و گفتیم که اگر نتوانیم مشکلات مردم را پیگیری و برطرف کنیم، دیگر حضور ما در مجلس ضرورتی ندارد.

نماینده کاشان در مجلس تصریح کرد: جلسه مفصل و خوبی برگزار شد و آقای علی لاریجانی به عنوان رییس مجلس حرف های ما را شنیدند و سپس از نمایندگانی که استعفا دادند خواستند که در جلسات مجلس شرکت کنیم.

ساداتی نژاد گفت: تاکید رییس مجلس بر این بود که در این شرایط حساس کشور و با توجه به اینکه هفته آینده باید لایحه بودجه سال 98 در خانه ملت مورد رسیدگی قرار گیرد، عدم حضور تعدادی از نمایندگان و استعفای آنها به مصلحت نیست و از ما خواستند تا در جلسات شرکت کنیم.

وی ادامه داد: همچنین آقای علی لاریجانی رییس مجلس شخصا قول دادند که پیگیر درخواست های نمایندگان استان اصفهان که در حقیقت همان خواسته های مردم به ویژه در حوزه تامین آب است را پیگیری کنند.

ساداتی نژاد در پایان گفت: حتی در این جلسه رییس مجلس قول دادند که موضوع را تا طرح در لایحه بودجه سال 98 پیگیری کرده و بخش مهمی از مشکلات مردم برطرف شود و ما امیدوار هستیم با تلاش های نمایندگان و حمایت رییس مجلس، مشکلات استان اصفهان برطرف گردد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها