موج
کدخبر : ۱۴۲۴۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-142445

آیت الله اراکی:

دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان اینکه سکوت در مقابل تعرض به آیت الله «عیسی قاسم» جایز نیست، تأکید کرد: هر که در راه دفاع از ایشان خونش ریخته شود شهید است. 

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب، در حمایت از شیخ عیسی قاسم بیانیه صادر کرد.

بر اساس این گزارش، در این بیانیه آمده است: سکوت در مقابل تعرض به آیت الله «عیسی قاسم» جایز نیست.

آیت الله اراکی در این بیانیه همچنین تصریح کرده است: تلاش حکومت بحرین در تعرض به رهبر ملت بحرین آیت الله شیخ عیسی قاسم جرمی بررگ است که سکوت از آن شرعا جایز نبوده بلکه باید در مقابل این فتنه ایستاد و جلوی آن را با جان و هر آنچه ارزشمند است (و قابل فداکردن) گرفت.

وی همچنین اظهار داشت: به حکومت بحرین در خصوص این سیاست مستبدانه در مقابل ملت بحرین و رهبر دینی اش هشدار میدهیم. رهبری که تا کنون تنها ضامن مسالمت آمیز بودن این حرکت مبارک مطالبه گرا در بحرین بوده است.

آیت الله اراکی تصریح کرد: از تمامی اقشار ملت بحرین می خواهیم یکپارچه و متحد این حرکت مبارک را ادامه داده و در مقابل تلاش های نظام در به هدف گرفتن این حرکت مشروع ایستاده و از رهبری دینی آن که در آیت الله عیسی قاسم جلوه نموده با تمامی نیرو و اراده دفاع نمایند.

وی همچنین اظهار داشت: هر خطری که ایشان را تهدید نماید به منزله تهدیدی به تمامیت اسلام در بحرین است و باید خنثی گردد، هرچند که جانفشانی و ایثار اموال هزینه آن باشد. هر که در این راه خونش ریخته شود شهید است و به منزله شهدایی که با رسول خدا (ص) و ائمه اطهار (ع) بوده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها