موج
کدخبر : ۳۴۷۱۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347158

این جشنواره با شعار "آخرین نتِ پاییزی قرن" جهت همراهی شما مشترکین وفادار و علاقه مندان به استفاده از اینترنت خانگی ADSL از ابتدای پاییز سال99 آغاز شده و تا انتهای آن ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری موج، از ویژگی های مهم فصل پاییز شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس است. امسال با توجه به شرایط خاص و ویروس کرونا این بازگشایی زود تر انجام شد. آسیاتک در راستای مسئولیت اجتماعی خود جهت استفاده از سیستم آموزش آنلاین و عدالت آموزشی و همچنین مقابله و شکست ویروس کرونا و قطع زنجیره انتقال این ویروس، اقدام به ارایه بسته ویژه  مدارس و دانش آموزان کرده است. 

این سرویس ویژه  با شعار"شروع راه، پاییزاست" برای حمایت از دانش آموزان و مدارس و رفاه  مشترکین عزیز طراحی گردیده است که در آن بسته اینترنت 3ماهه سرعت 4 مگ، با 100گیگ ترافیک داخلی معادل 50 گیگ  ترافیک بین الملل با قیمت 39 هزار تومان ( ویژه ثبت نام اویه)ارائه شده است.

سرویس های جشنواره "نت پاییزی" نیز به شرح ذیل ارائه می گردد: 

سرویس 8 مگ 6 ماهه با ترافیک150 گیگ داخلی معادل 75 گیگ بین الملل  با قیمت 90 هزار تومان ( ویژه ثبت نام اولیه )

سرویس 8 مگ 6 ماهه با ترافیک1000 گیگ داخلی معادل 500 گیگ بین الملل + 250 گیگ شبانه  با قیمت 300هزار تومان ( ویژه ثبت نام اولیه و تمدید)

سرویس 16 مگ 6 ماهه با ترافیک1500 گیگ داخلی معادل 750 گیگ بین الملل + 500 گیگ شبانه  با قیمت 390هزار تومان ( ویژه ثبت نام اولیه و تمدید)

جهت اطلاع بیشتر می توانید به سایت آسیاتک(http://www.asiatech.ir/) مراجعه کنید یا با شماره های ۱۵۴۴ و ۹۱۰۱۰۰۰۰ با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    قرن از سال 1301 تا 1400 دلبندم
    آخرین پاییز قرن میشه سال دیگه :))
    با تشکر از تیم بازاریابی و برندینگ آسیاتک با این شعار باسوادانشون :))

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها