موج
کدخبر : ۳۲۸۸۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-328814

همراه اول به منظور تسهیل فعالسازی سیم‌کارت‌های ارسالی به سرپرستان خانوار سامانه پیگیری راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، در پی ارسال سیم کارت های رایگان سرپرست خانوار توسط شرکت پست و با توجه به اینکه به لحاظ قانونی و برای جلوگیری از تخلفات و سوء استفاده های احتمالی، اپراتور می بایست منتظر دریافت تاییدیه احراز هویت و وصول سیم‌کارت به دست شخص ثبت نام کننده از جانب شرکت پست باشد و سپس اقدام به فعالسازی سیم‌کارت‌ کند، اپراتور اول سامانه ای جهت تسهیل این فرایند راه اندازی کرد.

سرپرستان خانوار که سیم‌کارت رایگان خود را دریافت کرده ولی هنوز سیم‌کارت شان فعال نشده است، می توانند جهت اعلام این موضوع به پرتال همراه اول بخش «پیگیری سیم کارت رایگان»، مراجعه و عدم فعال بودن سیم‌کارت خود را اعلام کنند.

اپراتور موارد دریافتی را به شرکت پست جهت تسریع در اعلام وضعیت ارسال و پس از دریافت تاییدیه نسبت به فعالسازی آن‌ها اقدام خواهد کرد. 

فرآیند تحویل و فعالسازی سیم‌کارت سرپرستان خانوار، بدین صورت است که پس از دریافت سیم‌کارت و احراز هویت مشترک توسط مامور پست، این شرکت تحویل سیم‌کارت را به اپراتور اعلام کرده و پس از آن اپراتور نسبت به فعالسازی آن اقدام می کند و برای فعالسازی سیم‌کارت نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر خدماتی نیست.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  من سیم سرپرست خوانواررایک هفته ازپست گرفتم وولی تاحال وسل نشوده لتفان کمک کنید

 • پاسخ

  من یک هفته است که سیم کارت ایرانسل سرپرست خانواربه پدرم گرفته ام هنوزفعال نده چه کارکنم

 • پاسخ

  با سلام سیمکارت سربرست خانوار دریافت کردم ولی تا حالا فعال نشده است

 • پاسخ

  والا ما امروز روز دهم است که سیمکارت را گرفته ایم ولی هنوز خبری نیست. هی پیگیری میکنیم و هی مینویسه باید از پست استعلام بشه! مردم رو مسخره کردین؟ هیچکس هم که پاسخگو نیست

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها