English

مزاحمت تلفنی؛

معظل گریبانگیر اورژانس خوزستان شد

سخنگوی اورژانس پیش‌بیمارستانی خوزستان با اشاره به افزایش ۲۳.۵ درصدی ماموریت‌های اورژانس، گفت: در ده ماه نخست سال جاری در مجموع ۲۶۴ هزار و ۲۶۸ تماس با مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گرفته شد که از این تعداد ۲۹ هزار و ۶۷ مورد مزاحمت تلفنی بود.

معظل گریبانگیر اورژانس خوزستان شد
به گزارش خبرگزاری موج خوزستان

، عارف اصل شرهانی اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۱۱۱ هزار و ۹۴۷ مأموریت توسط کارکنان اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز انجام شده که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۳.۵ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: از این تعداد ۲۶ هزار و ۹۰۰ مورد مربوط به حوادث جاده‌ای بود که نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۱ درصد افزایش داشته‌ایم علاوه بر آن ۱۴۸ مورد نیز مسمومیت با گاز co و ۱۰۳ سورتی پرواز وجود داشت.

سخنگوی اورژانس پیش‌بیمارستانی خوزستان ادامه داد: از مجموع عملیات‌های اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز ۸۵ هزار و ۳۸ مورد به حوادث غیر ترافیکی مانند قلبی، تنفسی، فشار خون، دیابت و سایر موارد بود که این نوع حوادث نیز نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۴.۴۹ درصد افزایش یافته است.

اصل شرهانی ادامه داد: در ده ماه نخست سال جاری در مجموع ۲۶۴ هزار و ۲۶۸ تماس با مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی اهواز گرفته شد که از این تعداد ۲۹ هزار و ۶۷ مورد مزاحمت تلفنی بود، با این حال نسبت به مدت مشابه اعزام ناوگان زمینی دی پی تماس‌های تلفنی نسبت به مدت مشابه پارسال ۱۶ درصد افزایش داشت.

آیا این خبر مفید بود؟
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری موج در وب منتشر خواهد شد.

پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشد منتشر نخواهد شد.

پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه