موج
کدخبر : ۳۷۹۱۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-379187

وزارت خارجه روسیه:

وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد: اعضای کمیسیون مشترک در حل و فصل مسائل مربوط به بازگشت ایالات متحده به برجام و انجام تعهدات خود ذیل مفاد «توافق هسته‌ای» (برجام) پیشرفت چشمگیری داشتند.

به گزارش خبرگزاری موج، وزارت خارجه روسیه با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که نشست کمیسیون مشترک برجام در وین در حل و فصل مسائل مربوط به بازگشت ایالات متحده به این توافق و انجام تعهدات خود پیشرفت چشمگیری داشت.

در این بیانیه با عنوان مشارکت هیأت فدراسیون روسیه در نشست کمیسیون مشترک کشورهای شرکت کننده در برنامه جامع اقدام مشترک برای حل و فصل برنامه هسته‌ای ایران (برجام) آمده است: «در تاریخ ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت)، نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار شد، که طی آن نتایج دور چهارم مذاکرات درباره احیای اجرای کامل «توافق هسته ای» خلاصه شد.

در این بیانیه آمده است، اعضای کمیسیون مشترک در حل و فصل مسائل مربوط به بازگشت ایالات متحده به برجام و انجام تعهدات خود ذیل مفاد «توافق هسته‌ای» (برجام) پیشرفت چشمگیری داشتند.

اعضای این نشست همچنین عزم خود را برای تسهیل دستیابی زودهنگام به توافقات نهایی تأیید کردند.

در پایان این بیانیه آمده است که کمیسیون مشترک در ۲۴ ماه مه (دوشنبه دوم خرداد) دوباره تشکیل جلسه می‌دهد و کار در سطح کارشناسی بدون وقفه ادامه خواهد یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها