موج

جنگنده‌های روسی طی 24 ساعت گذشته مواضع تروریست‌‌های داعش را در مناطق بیابانی سوریه به شدت بمباران کردند که حداقل 13 تروریست کشته شدند.

به گزارش خبرگزاری موج، جنگنده‌های ارتش روسیه در ۲۴ ساعت گذشته، نزدیک به ۹۰ مرتبه مواضع تروریست‌های داعش را در مناطق مرکزی سوریه بمباران کردند.

به نوشته روداوونت، این حملات در مناطق بیابانی ما بین شهر «الطبقه» در حومه الرقه و منطقه «اثریا» در شرق استان «حماه» صورت گرفت. علاوه بر این بالگردهای نظامی ارتش سوریه نیز اقدام به گلوله‌باران مواضع تروریست‌های داعش در این منطقه کردند.

به گفته منابع محلی، از صبح روز یکشنبه دور جدید بمباران مواضع تروریست‌های داعش در مناطق بیابانی سوریه آغاز شده و در ساعات گذشته حداقل ۱۳ داعشی کشته شده‌اند.

همزمان نیروهای ارتش سوریه و گردان فلسطینی «لواء القدس» و نیروهای «دفاع ملی» سوریه اقدام به گشت‌زنی و پاکسازی مناطق بیابانی در شرق استان دیر الزور کردند.

مناطق بیابانی سوریه در استان‌های حمص، الرقه، دیرالزور و شرق حماه، همچنان مأواری هسته‌های خاموش داعش است که هر از چندگاهی با یورش به کاروان‌های نظامی ارتش سوریه موجب نامانی منطقه می‌شوند.

طبق گزارش مرکز موسوم به نهاد حقوق بشر سوریه از ماه مارس سال ۲۰۱۹ تاکنون بالغ بر ۸۸۰ تروریست داعشی طی حملات هوایی و زمینی ارتش سوریه و روسیه کشته شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها