موج

نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه گذشته میلادی ۱۶۰ شهروند فلسطینی را در «قدس اشغالی» بازداشت کردند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فلسطین الیوم، نظامیان رژیم صهیونیستی طی ماه گذشته میلادی بر شدت اقدامات خصمانه خود علیه شهروندان فلسطینی در اراضی اشغالی افزودند.

بر اساس این گزارش، کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی در بیانیه‌ای اعلام کرده است که صهیونیست‌ها در طول ماه گذشته میلادی یعنی ماه ژانویه ۱۶۰ فلسطینی را تنها در قدس اشغالی و مناطق اطراف آن بازداشت کردند.

کمیته رسیدگی به امور اسرای فلسطینی تأکید کرده است که بازداشت فلسطینیان توسط صهیونیست‌ها در ماه ژانویه در حالی صورت گرفت که بازداشت شدگان، تفهیم اتهام نشدند. این کمیته تأکید کرده است: شهرک «العیساویه» در قدس اشغالی کانون اصلی بازداشت‌ها در ماه گذشته بوده است.

طبق اعلام کمیته مذکور، در میان بازداشت شدگان فلسطینی شماری از زنان و کودکان فلسطینی نیز وجود دارند. روز گذشته نیز نظامیان صهیونیست در یورش به بیت لحم جنایت جدیدی را علیه فلسطینیان مرتکب شدند.

در همین ارتباط، صهیونیست‌ها یک جوان فلسطینی را در بیت لحم واقع در کرانه باختری هدف گلوله قرار داده و او را به شهادت رسیدند. مقامات امنیتی رژیم صهیونیستی برای توجیه این جنایت خود در کرانه باختری مدعی شده اند که جوان فلسطینی مذکور قصد داشته است به وسیله سلاح سرد به نظامیان این رژیم حمله کند. پیشتر نیز صهیونیست‌ها برای توجیه جنایات‌شان چنین مسائلی را مطرح کرده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها