موج

نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن یورش به زندان «عوفر» اسرای فلسطینی را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از فلسطین الیوم، اقدامات سرکوبگرانه نظامیان رژیم صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی در زندان های این رژیم همچنان ادامه دارد. در همین راستا، نظامیان رژیم صهیونیستی به صورت وحشیانه به اسرای فلسطینی در زندان عوفر یورش بردند.

بر اساس این گزارش، نظامیان رژیم صهیونیستی ضمن تفتیش گسترده بخش هایی از زندان عوفر، شماری از اسرای فلسطینی را به شدت مورد ضرب و شتم قرار دادند. گفته می شود که اوضاع در زندان عوفر به دنبال این اقدام سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی، به شدت ملتهب شده است.

رژیم صهیونیستی از ابتدای سال جاری تاکنون بارها زندان عوفر را که حدود ۸۵۰ اسیر فلسطینی در آن نگهداری می‌شوند، مورد حمله وحشیانه قرار داده است. اخیراً یک اسیر فلسطینی که از بیماری سرطان رنج می برد، در این زندان به کرونا مبتلا شد.

در حال حاضر، شمار اسرای فلسطینی مبتلا به کرونا تا این لحظه به ۱۳۵ نفر افزایش یافته است. پیشتر نیز اعلام شده بود که اکثر اسرای فلسطینی در زندان «جلبوع» واقع در شمال اراضی اشغالی به کرونا مبتلا شده اند و شیوع ویروس در بین اسرا بسیار زیاد گزارش شده است.

در همین حال، اخیراً گزارش شده بود که نگرانی ها در خصوص گسترش ویروس کرونا در میان اسرای فلسطینی افزایش یافته است به طوری که خانواده های این اسرا، نسبت به نحوه برخورد با مبتلایان در زندان های رژیم صهیونیستی ترس و نگرانی دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها