موج

در پی شنیده شدن صدای انفجار در تل‌آویو و نوار غزه ارتش رژیم صهیونیستی آژیر هشدار حمله موشکی را صدا در آورد.

به گزارش خبرگزاری موج، منابع محلی فلسطین و اسرائیلی از شنیده شدن صدای انفجار در شهرک صهیونیست‌نشین «عسقلان» در نزدیکی نوار غزه خبر دادند.

خبرگزاری فلسطینی «شهاب» دقایقی بعد گزارش داد که آژیرهای هشدار حمله موشکی در شهرک‌های عسقلان، «پالماخیم» و «اشدود» به صدا درآمده است.

وبگاه صهیونیستی «یدیعوت آحارونوت» نیز نوشت که در شهرک «گوش دان» صدای انفجار شنیده شده است.

گزارش‌های اولیه حاکی از آن است که  آژیر هشدار حمله موشکی در تمام شهرها و شهرک های صهیونیستی از جمله جنوب «تل‌آویو» شنیده می‌شود.

یک خبرنگار صهیونیست نیز با انتشار فیلمی نوشت سامانه پدافند موشکی «گنبد آهنین» یک راکت را که از نوار غزه شلیک شده بود،‌ رهگیری و منهدم کرد.

برخی منابع اسرائیلی تعداد راکت‌های شلیک شده از نوار غزه را فعلا تا ۵ فروند ارزیابی کرده‌اند و گفته می‌شود سامانه گنبد آهنین نیز همچنان فعال است.

به گفته «الون بن دیوید» خبرنگار نظامی شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی، دو فروند از این راکت‌ها به سمت جنوب تل‌آویو شلیک شده بود که در آسمان منهدم شد اما صدای انفجار مهیب آن، خواب را از چشم صهیونیست‌های ساکن این شهر ربود.

یک مقام امنیتی در ارتش رژیم صهیونیستی گفت که در حال برنامه‌ریزی برای چند روز متوالی تنش در جنوب فلسطین اشغالی و نوار غزه هستند و به زودی به این شلیک راکت واکنش نشان می‌دهند.

شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی همچنین گزارش داد که در چندین شهر و شهرک، به دلیل وحشت صهیونیست‌ها از صدای انفجار و آژیر حمله موشکی، افراد زیادی در حین فرار به پناهگاه‌ها مصدوم شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها