موج
کدخبر : ۳۵۰۸۰۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350804

دونالد ترامپ:

دونالد ترامپ حین رای دادن با بیان اینکه من به شخصی که اسمش ترامپ است، رای دادم گفت: می‌توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از خبرگزاری تاس، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا حین رای دادن گفت: من به شخصی که اسمش ترامپ است، رای دادم. می‌توانم به شما بگویم این یک رای بسیار امن بود ، بسیار امن‌تر از وقتی که شما یک رای را می‌فرستید. همه چیز عالی بود ، بسیار سختگیرانه. این یک افتخار است که رای می‌دهیم.

ترامپ حین ورود به حوزه رای گیری که در یک کتابخانه عمومی بود، ماسک به صورت داشت.

در سال ۲۰۱۶، وی رای خود را در نیویورک به صندوق انداخت اما امسال محل سکونت رسمی خود را از برج ترامپ در خیابان پنجم منهتن به عمارت مارالاگو در فلوریدا تغییر داد.

مایک پنس، معاون ترامپ نیز رای خود را روز جمعه و ۱۱ روز مانده به انتخابات سوم نوامبر در ایالت  ایندیانا به صندوق انداخت. همسرش نیز در این رای گیری پیش از موعد در کنارش بود و هر دو حین ورود به حوزه رای گیری ماسک به صورت داشتند.

اعلام شده تاکنون دست کم ۵۰ میلیون آمریکایی در دوره رای گیری پیش از موعد آرای خود را به صندوق‌ها انداخته‌اند. تگزاس با بیش از ۶.۳۸ میلیون نفر در راس رای گیری پیش از موعد قرار داد و کالیفرنیا با ۵.۸ میلیون، فلوریدا با ۴.۷۷ میلیون و کارولینای شمالی با ۲.۶۹ میلیون در رده‌های بعدی هستند.

در انتخابات سوم نوامبر، ایالات متحده همچنین ۴۳۵ نماینده مجلس نمایندگان، ۳۵ سناتور از ۱۰۰ سناتور و ریاست جمهوری و معاونش را انتخاب می‌کنند.

بعلاوه، رای دهندگان باید برای تعیین ۱۳ فرماندار منطقه ای و ایالتی و تعدادی دیگر از انتخابات محلی پای صندوق‌های را بروند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها