موج
کدخبر : ۳۴۹۹۵۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349957

ترامپ:

رئیس جمهور آمریکا گفت: بایدن سیاستمداری فاسد است و همه این را می‌دانند. اکنون همه مدرک و دلیل برای این واقعیت دارند .

به گزارش خبرگزاری موج، دونالد ترامپ رئیس جمهور کنونی و نامزد حزب جمهوری‌خواه آمریکا، در پیامی توئیتری «جو بایدن» رقیب دموکراتش، را سیاستمداری فاسد دانست.

ترامپ در این پیام توئیتری نوشت: «بایدن سیاستمداری فاسد است و همه این را می‌دانند. اکنون همه مدرک و دلیل برای این واقعیت دارند و لپ‌تاپ (اشاره به اطلاعاتی که از لپ‌تاپ پسر بایدن لو رفته است) دلیلی بر آن است. این دومین رسوایی سیاسی در تاریخ ماست».

اشاره رئیس جمهور آمریکا در این پیام به اطلاعاتیست که هفته گذشته از لپ‌تاپ «هانتر بایدن» پسر جو بایدن، به دست آمده است.

ستاد انتخاباتی ترامپ نیز به تازگی ویدئویی را در حساب کاربری توئیتری خود منتشر کرد که اطلاعاتی از تجارت هانتر بایدن در اوکراین را بیان می‌کند.

این افشاگری ابتدا از روزنامه نیویورک پست آغاز شد. این روزنامه در مقاله‌اش دست به افشاگری از ایمیل‌های هانتر بایدن زده بود که نشان می‌داد او در سال ۲۰۱۵ پدرش را، که در آن زمان معاون رئیس جمهور بود، به مدیر ارشدِ شرکت گاز «بوریسما» معرفی کرده است.

ترامپ در پیامی دیگر نیز در این باره نوشت: «اطلاعات لپ‌تاپ هانتر رسوایی بزرگی برای کل خانواده بایدن و به طور خاص برای جو به همراه دارد. اکنون این واقعیتی ثابت شده است و آن‌ها نمی‌توانند آن را انکار کنند.»

رئیس جمهور آمریکا در ادامه پیامش افزود: «این رسوایی باعث می‌شود جو بایدنی که ۵۰ درصد یا ۱۰ درصد پیشتاز است، تصور دستیابی به دفتر ریاست جمهور را از سر بیرون کند».

چند دقیقه بعد نیز ترامپ از روزنامه نیویورک پست در پیامی توئیتری تشکر کرد که این اطلاعات را منتشر کرده است.

او در این باره نوشت: «بسیار به نیویورک‌پست افتخار می‌کنم، روزنامه شهر سابق من! آن‌ها نشان دادند همه چیز را درباره جو بایدن خوابالو می‌دانند و گفته‌اند که او فاسد است.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها