موج
کدخبر : ۳۳۸۹۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-338979

مقام‌های نیروی هوایی آمریکا از تیراندازی در تاسیسات ارتش که به مرگ یک نفر و جراحت یک تن دیگر انجامید خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری موج، مقام‌های آمریکایی از تیراندازی در فرودگاه «هرلبرت» نیروی هوایی این کشور واقع در شهرستان اوکالوسا ایالت فلوریدا با یک کشته و یک زخمی خبر دادند همچنین به نوشته «اسپوتنیک»، مقام‌های نیروی هوایی آمریکا خبر دادند، تیراندازی در این تاسیسات ارتش به مرگ یک نفر و جراحت یک تن دیگر انجامید.

سخنگوی این فرودگاه نیروی هوایی ارتش آمریکا که در شهرستان  اوکالوسا ایالت فلوریدا مستقر است، اعلام کرده که این تیراندازی در نتیجه یک «درگیری داخلی» حادث شد.

در بیانیه فیس بوکی فرودگاه هرلبرت ضمن تایید مرگ یک تن و جراحت یک نفر دیگر در نتیجه این تیراندازی اعلام شد که انتشار هویت فرد فوت شده طی ۲۴ ساعت آینده انجام خواهد شد و فرد مجروح نیز برای درمان به یک بیمارستان محلی فرستاده شد.

پیشتر در خبرها آمده بود که به دنبال «یک نزاع و درگیری مسلحانه داخلی» در فرودگاه هرلبرت، این تاسیسات نظامی بسته شد و بعد از یک ساعت اوضاع به حالت عادی برگشت.

بنا بر اعلام مقام‌های آمریکایی، «دفتر ویژه تحقیقات» نیروی هوایی تحقیق درباره تیراندازی در این تاسیسات را آغاز کرده است.

مقام‌ها و رسانه‌های آمریکا به جزئیات بیشتری درباره تیراندازی در فرودگاه هرلبرت، عاملان و هویت افراد فوت و زخمی شده، اشاره نکرده‌اند.

پیش از این و در اوایل ماه ژوئن بود که دو عضو نیروی هوایی آمریکا در جریان یک تیراندازی در پایگاه نیروی هوایی «گرند فورکس» ایالت داکوتای شمالی کشته شدند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها