موج

اتحادیه عرب اعلام کرد در واکنش به اقدامات رژیم صهیونیستی مبنی بر الحاقِ احتمالی بخش هایی از کرانه باختری به قلمرو خود، جلسه فوری تشکیل می دهد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فرانسه، روز دوشنبه(8 اردیبهشت ماه)، اتحادیه عرب اعلام کرد: با هدفِ هماهنگی مواضعِ کشورهای عربی جهت مقابله با اقدامات اشغالگرانه رژیم صهیونیستی در کرانه باختری، به صورت ویدئو کنفرانس جلسه فوری تشکیل جلسه می دهد.

قرار است وزرای خارجه کشورهای عربی در روز پنجشنبه هفته جاری، به درخواست رهبران فلسطینی، جلسه فوری برگزار کنند. این جلسه به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشورهای مختلف جهان، به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار خواهد شد.

معاون دبیر کل اتحادیه عرب گفته است: سران عرب در نشست خود حمایت های گوناگونشان از فلسطینی ها در زمینه های مختلف، در مقابله با رژیم صهیونیستی را اعلام خواهند کرد.

اخیرا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی و بنی گانتس رئیس پارلمان این رژیم از توافق خود مبنی بر در کنترل گرفتن بخش هایی از کرانه باختری خبر داده اند. آن ها گفته اند: این فرآیند از تاریخ 1 جولای سال جاری میلادی آغاز خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها