موج
کدخبر : ۳۲۳۴۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-323452

سخنگوی مایک پنس اعلام کرد، آزمایش کروناویروس معاون رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش منفی شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، کیتی میلر، دبیر مطبوعاتی مایک پنس، معاون رئیس‌جمهوری آمریکا در توئیتر خب داد بدین وسیله اطلاع می‌دهم که نتایج آزمایش ویروس کرونا معاون رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش منفی شده است.

پس از آنکه تست کرونای یکی از اعضای دفتر مایک پنس مثبت اعلام شد، معاون ترامپ گفت که او و همسرش آزمایش خواهند داد. مایک پنس در کنفرانسی مطبوعاتی در کاخ سفید گفته بود: با توجه به موقعیت خاصی که به عنوان معاون رئیس‌جمهوری آمریکا و رهبر تیم ویژه کاخ سفید در مبارزه با کروناویروس دارم، من و همسرم تست کروناویروس می‌دهیم.

کیتی میلر، سخنگوی دفتر مایک پنس ضمن تائید خبر ابتلای یکی از کارمندان دفتر پنس گفته است که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا و معاون او تماس نزدیکی با شخص مبتلا به ویروس کرونا نداشته‌اند.

مایک پنس رئیس‌ کارگروه مبارزه با کرونا در آمریکاست.

در ایالات متحده همراه با گسترش ویروس کرونا نگرانی شهروندان رو به افزایش است. مردم برای خرید مواد غذایی و کالاهای ضروری به فروشگاه‌ها هجوم می‌برند. رسانه‌ها می‌گویند اسلحه نیز در فهرست خریدهای این روزهای آمریکایی‌ها است.

در همین حال آمریکا در آستانه یکی از وخیم‌ترین بحران‌های اقتصادی قرار گرفته است. دولت واشنگتن قصد دارد با بودجه‌ای کلان و عرضه بسته بزرگ حمایتی از لایه‌های ضعیف جامعه حمایت کند. ترامپ به اجرای طرح‌هایی وعده می‌دهد که از او انتظار نمی‌رفت.

سناتورهای دموکرات و جمهوری‌خواه، دو حزب بزرگ ایالات متحده، در مذاکرات تنگاتنگ با دولت فدرال برای تصویب یک بودجه کلان به منظور مقابله با پیامدهای مالی بحران کرونا آماده می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها