موج

رهبر جنبش انصارالله یمن:

رهبر جنبش انصارالله یمن با اشاره به عدم ورود کرونا به یمن گفت:اگر کرونا به یمن برسد، شکی نیست که با نظارت آمریکا و بازیچگان دست این کشور یعنی عربستان و امارات صورت گرفته است. ما با این اقدامات که آن را خصمانه می دانیم مقابله خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از المسیره، عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر جنبش انصارالله یمن طی سخنانی به مناسبت سالروز شهادت حسین بدرالدین، رهبر سابق انصار الله که روز شهید نامگذاری شده است گفت: آمریکا بعد از حادثه 11 سپتامبر نهایت تلاش خود را کرد که از این حادثه برای سیطره کامل بر امت اسلامی سو استفاده کند.

وی افزود: شهید بدر الدین که در سال 2004 میلادی در حمله ارتش علی عبدالله صالح، رئیس جمهور سابق یمن به شهادت رسید شهید قرآنی بود و همواره مواضع ضد استکباری داشت.

رهبر انصارالله تصریح کرد: بعد از حوادث 11 سپتامبر اعراب و مسلمانان و ثروت و آزادی و استقلال آنها هدف حمله شدید و خطرناک آمریکا قرار گرفت.

الحوثی اظهار داشت: دیکتاتورها در کشورهای اسلامی امت ما را منابع قدرت، تهی کرده و به همین دلیل امت در برابر هجمه آمریکا ضعیف شد. برخی از کشورهای اسلامی اطاعت از آمریکا و فرمانبرداری از رژیم صهیونیستی و اجرای برنامه‌های آن دو را در پیش گرفتند.

رهبر جنبش انصارالله در ادامه گفت: طرفداران آمریکا در امت ما تلاش کردند هرگونه مانع در برابر سیطره آمریکا بر کشورهای عربی و اسلامی و هرگونه حرکت در مخالفت با آمریکا را از بین ببرند و به فتنه انگیزی در داخل امت پرداختند.

وی اظهار داشت: به فضل الهی کرونا به کشور ما نرسیده است و باید با دستگاه‌های ذیربط برای جلوگیری از ورود کرونا به یمن همکاری شود.

الحوثی افزود: اگر کرونا به یمن برسد، شکی نیست که با نظارت آمریکا و بازیچگان دست این کشور یعنی عربستان و امارات صورت گرفته است. ما با این اقدامات که آن را خصمانه می دانیم مقابله خواهیم کرد.

رهبر جنبش انصارالله گفت: اگر مزدوران مراقب کرونا نباشند باید بدانند که متحمل خسارت های سنگینی خواهند شد.

وی در ادامه اظهار داشت: آمریکایی‌ها و اسرائیلی‌ها و هواداران آن دو باکی از ظلم به بشریت از طریق انتشار ویروس‌ها یا از طریق بمباران و استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی ندارند.

الحوثی با اشاره به دستکاری و تولید ویروس ها توسط برخی از کشورها گفت: آمریکا و برخی کشورها آزمایشگاه بزرگی دارند که می‌توانند در آنجا ویروس‌های مهلک علیه انسان ها تولید می‌کنند.

وی تاکید کرد که آمریکا سابقه استفاده از این ویروس را در کارنامه غیرانسانی خود دارد و قبلا از آن علیه سرخپوست‌ها استفاده کرده است.

رهبر جنبش انصارالله افزود: کشورهای استعمار گر و در رأس آنها آمریکا مسئول شیوع وباها و بیماری‌ها در جهان هستند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها