موج
کدخبر : ۳۱۹۶۳۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-319631

منابع صهیونیستی از شلیک حدود ۲۰ راکت از نوار غزه به جنوب اراضی اشغالی خبر دادند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از جروزالم پست، یکشنبه شب،۲۰ راکت از سوی گروه‌های مقاومت فلسطینی ساکن در نوار غزه به نقاط مختلفی از اراضی اشغالی شلیک شد.

اشکلون و جنوب اراضی اشغالی از جمله نقاطی بود که راکت‌ های فلسطینی آن را مورد حمله قرار دادند. وحشت گسترده‌ای نیز شهرک‌نشینان صهیونیست مجاور با نوار غزه را نیز در برگرفت.

همزمان با این حملات، آژیرهای هشدار حمله هوایی در نقاط مختلف اراضی اشغالی، به صدا درآمده و موجب وحشت صهیونیست‌ها شد. از تلفات احتمالی این حملات راکتی خبری منتشر نشده است.

گفتنی است صبح امروز (یک‌شنبه) نظامیان رژیم صهیونیستی به سوی شماری از جوانان فلسطینی در شهرک عبسان در شرق خان یونس تیراندازی کردند که یک جوان فلسطینی بر اثر آن به شهادت رسید.

نظامیان رژیم صهیونیستی پس از این با بلدوزر به جسد این شهید فلسطینی بی حرمتی کردند و با وجود تیراندازی شماری از جوانان فلسطینی سعی داشتند جسد هموطن شهید خود را باز پس گیرند.

خبرگزاری فلسطینی صفا نیز پیش از این اعلام کرد جنبش جهاد اسلامی فلسطین، رفتار اشغالگران صهیونیست با جسد شهید فلسطینی در خان یونس را «وحشیانه» خواند و هشدار داد که این جنبش انتقام خون شهدا را می‌گیرد.

همزمان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» درباره پیامد‌های رفتار وحشیانه نظامیان صهیونیست با پیکر یک شهید فلسطینی به اشغالگران هشدار داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها