موج

بیانیه فرانسه، آلمان و انگلیس:

فرانسه، انگلستان و آلمان در بیانیه ای باز هم از ایران خواستند تا به تعهدات خود ذیل برجام عمل کند و به این توافق‌ نامه بازگردد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از الحدث، کشور‌های فرانسه، آلمان و انگلیس، روز یکشنبه ضمن صدور بیانیه‌ای مشترک، مدعی شدند که تحولات اخیر نقش ثبات‌ زدای ایران را برجسته‌ تر از گذشته کرده است.

این بیانیه همچنین ضمن نادیده گرفتن مبارزه سپاه علیه تروریست‌های داعشی، در ادعایی بی‌اساس گفته که این نهاد در حال انجام اقدامات ثبات‌زدا در منطقه است. این بیانیه خبر از بازگشت مجدد تحریم‌ های سازمان ملل علیه ایران را داده است.

فرانسه، انگلستان و آلمان در این بیانیه باز هم از ایران خواستند تا به تعهدات خود ذیل برجام عمل کند و به این توافق‌نامه بازگردد.

سه پایتخت اروپایی در بخش دیگری از بیانیه مشترک در رابطه با تنش‌های اخیر در منطقه گفتند: «امروز پیام ما روشن است؛ ما به توافق هسته‌ای متعهد هستیم و آن را حفظ خواهیم کرد. ما از ایران می‌خواهیم که تمام اقدامات مغایر با توافق را عقب بیندازد و ما از آن می‌خواهیم که از هرگونه اقدام جدید تنش‌زا خودداری کند، در این صورت و بر این اساس گفتگو با ایران به منظور حفظ ثبات منطقه انجام می‌شود.»

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها