موج

حملات موشکی صبح امروز ایران(چهارشنبه 18 دی ماه)، بازتاب گسترده ای در رسانه های بین الملل داشته است که به گوشه ای از آن ها اشاره می شود.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، حملات موشکی انتقام جویانه ایران به دو پایگاه آمریکایی در عراق، بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی به همراه داشته است که در ادامه به گوشه ای از آن ها اشاره می شود:

رویترز: ایران در انتقام از ترور سردار سیمانی به دو پایگاه آمریکایی در عراق حمله کرد

اوایل روز چهارشنبه(18 دی ماه)، ایران در واکنش به اقدام تروریستی نیروهای آمریکایی در به شهادت رساندن سپهبد قاسم سلیمانی ، به دو پایگاه آمریکایی در عراق حمله موشکی کرد. ایران اعلام کرده 15 موشک به سمت پایگاه های آمریکایی در عراق شلیک کرده است. این حمله در ساعت 1:30 بامداد به وقت محلی انجام شده است. دونالد ترامپ در واکنش به این حمله گفته است همه چیز خوب است و آمریکا در حال ارزیابی خسارات و تلفات این حمله است.

خبرگزاری آناتولی: ایران در حمله ای تلافی جویانه، پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق را هدف قرار داد

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله ای تلافی جویانه که به خونخواهی شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی انجام شده گفته است: با چند موشک به دو پایگاه نظامیان آمریکایی در عراق حمله کرده است. سپاه پاسداران این حمله را فقط شروعی بر سلسله اقدامات تلافی جویانه این نهاد به خونخواهی شهادت سردار سلیمانی توصیف کرده است. برخی منابع خبری در ایران از کشته شدن دست کم 80 آمریکایی در حملات موشکی ایران خبر داده اند.

راشاتودی: ایران پس از حمله موشکی به دو پایگاه آمریکایی، آمریکا را به پاسخ های دردناک تر تهدید کرد

صبح روز چهارشنبه، ایران با چندین موشک دو پایگاه آمریکایی در عراق را هدف قرار داد. سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای گفته است: هرگونه اقدام بعدی آمریکا پس از این حمله، با واکنش کوبنده و دردناک این نهاد مواجه خواهد شد. سپاه پاسداران، رژیم صهیونیستی را جدا از جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی ندانسته است. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها