موج

رسانه های خبری در اقصی نقاط جهان، به اشک های رهبر انقلاب در جریان تشییع پیکر سپهبد قاسم سلیمانی واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، اشک های رهبر انقلاب اسلامی در سوگ سردار سپهبد قاسم سلیمانی، بازتاب گسترده ای در رسانه های بین المللی داشته که در ادامه به گوشه ای از آن ها اشاره می شود:

آسوشیتدپرس: اشک های رهبر انقلاب اسلامی در تشییع سپهبد سلیمانی، نشانه ای از احترام خاص وی به این مقام نظامی بود

روز دوشنبه(16 دی ماه)، رهبر انقلاب اسلامی آیت الله خامنه ای در مراسم تشییع سپهبد سلیمانی و هنگامی که بر پیکر وی نماز می خواند، اشک می ریخت. این امر نشانه ای از احترام خاصی بود که رهبر انقلاب اسلامی برای سپهبد سلیمانی قائل بود. مراسم تشییع قاسم سلیمانی سرشار از لحظه های احساسی بود. این خبرگزاری افزوده: مراسم تشییع سپهبد قاسم سلیمانی حاکی از اوج رابطه عاطفی رهبر معظم انقلاب اسلامی با وی بود.

پایگاه خبری سان: رهبر انقلاب اسلامی در سوگ ژنرال سلیمانی گریست

این پایگاه خبری در گزارشی از مراسم تشییع سردار سپهبد سلیمانی گفت: رهبر جمهوری اسلامی ایران آیت الله علی خامنه ای هنگامی که بر پیکر سپهبد سلیمانی نماز می خواند، اشک می ریخت. میلیون ها نفر در مراسم تشییع سپهبد سلیمانی در تهران شرکت کرده بودند. پایگاه خبری سان، مراسم تشییع سپهبد سلیمانی را مراسمی احساسی توصیف کرد.

تایمز اسرائیل: رهبر انقلاب اسلامی در مراسم تشییع سردار سلیمانی با وی همچون پسر خود رفتار کرد

پایگاه خبری تایمز اسرائیل نیز ضمن پرداختن به اوج احساسات در جریان تشییع پیکر سردار سپهبد قاسم سلیمانی گفت: رهبر انقلاب اسلامی با ژنرال سلیمانی شبیه پسر خود رفتار کرد. تصاویر تشییع سردار سلیمانی، اوج احساسات و احترام مردم به وی را نشان می دهند. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها