موج
کدخبر : ۳۱۱۳۹۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-311399

دونالد ترامپ:

رییس جمهور آمریکا در توییتی نوشت: ایران بابت جان‌های از دست‌رفته و خسارت‌های وارد آمده به هر کدام از تأسیسات ما پاسخگو خواهد شد. آن‌ها بهای سنگینی خواهند پرداخت. این هشدار نیست، تهدید است!

به گزارش خبرگزاری موج، دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا در توییتی در واکنش به تسخیر سفارت واشنگتن در بغداد توسط تظاهرکنندگان خشمگین عراقی نوشت: سفارت آمریکا در عراق چند ساعتی است که در وضعیت ایمن قرار دارد. بسیاری از نیرو‌های ما، همراه با مهلک‌ترین تجهیزات نظامی جهان سریعا به آنجا فرستاده شدند. از رئیس‌جمهور و نخست‌وزیر عراق بابت پاسخ سریعشان به ناآرامی‌ها تشکر می‌کنم.

وی در ادامه تاکید کرد: ایران بابت جان‌های از دست‌رفته و خسارت‌های وارد آمده به هر کدام از تأسیسات ما پاسخگو خواهد شد. آن‌ها بهای سنگینی خواهند پرداخت. این هشدار نیست، تهدید است! سال نو مبارک.

رییس جمهور آمریکا همچنین در جدیدترین اظهارات خود با عقب‌نشینی از مواضع قبلی خود در برابر ایران گفت: «تفنگداران دریایی آمریکا به خوبی با حوادث مقابل سفارت آمریکا در بغداد تعامل کردند و من از دولت عراق تشکر می‌کنم.»

ترامپ همچنین گفت: «فکر نمی‌کنم جنگ ایده خوبی در برابر ایران باشد. ایران باید بیش از هر کس دیگر خواهان صلح باشد. من صلح را دوست دارم. توقع ندارم جنگ با ایران اتفاق بیفتد.»

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    زوزه های آخرعمرترامپ است دیگه نبایداعتناکردچراکه باطناب پوسیده غاصب جهانی وقاتل کودکان غزه درحال اضمحلال است.

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها