موج

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای تلویزیونی اعلام کرده قصد دارد کارتل های مواد مخدر در مکزیک را به عنوان گروه های ترویستی معرفی کند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای گفته است: وی قصد دارد که کارتل های مواد مخدر مکزیکی را به عنوان گروه های تروریستی خطاب کند و مقرراتی که آمریکا در قبال گروه های تروریستی اِعمال می کند را در مورد آن ها به اجرا گذارد.

این اقدام ترامپ پس از آن صورت گرفته که وی در اوایل ماه نوامبر خواستار جنگ بر علیه کارتل های مواد مخدر مکزیکی شده بود. دلیل این اقدام رئیس جمهور آمریکا نیز درگیری مسلحانه کارتل های مواد مخدر در شمال مکزیک بود که منجر به کشته شدن 9 زن و کودکِ آمریکایی-مکزیکی شد. 

در جریان مصاحبه  رئیس جمهور آمریکا ، خبرنگار از وی پرسیده آیا شما قصد دارید کارتل های مواد مخدر در مکزیک را به عنوان گروه های تروریستی معرفی کنید و با پهپاد مواضع آن ها را هدف قرار دهید؟ ترامپ در پاسخ گفته است: من قصد ندارم که بگویم در قبال این کارتل ها چه خواهم کرد اما قطعا آن ها را به عنوان گروه های تروریستی معرفی خواهم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها