موج

یحیی سریع خبر داد؛

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام یک عملیات نظامی بزرگ موسوم به نصر من الله علیه عربستان سعودی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از پایگاه خبری المسیره،  یحیی سریع ،  سخنگوی نیروهای مسلح یمن از انجام یک عملیات نظامی بزرگ موسوم به نصر من الله علیه عربستان سعودی خبر داد.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با اشاره به اینکه  این عملیات گسترده‌ترین حملات از آغاز تجاوزات عربستان علیه یمن است، تاکید کرد: دشمن در جریان این عملیات ضربه های شدیدی دیده است.

وی اظهار کرد که شمار تلفات انسانی متجاوزان و آمار اسرای آنها در عملیات الحدیده آنقدر زیاد است که شمارش آنها دشوار است و کاملا 3 تیپ از نیروهای متجاوز منهدم شدند و صدها دستگاه خودروی نظامی و زرهی در این عملیات بزرگ غنیمت گرفته شدند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن درباره انجام عملیات نظامی بزرگ گفت: هزاران نفر از نیروهای دشمن بویژه تعداد زیادی از فرماندهان و افسران و سربازان ارتش سعودی در عملیات نصر من الله به اسارت گرفته شدند.

یحیی سریع  همچنین اعلام کرد: یگان موشکی و یگان پهپادی و تعدادی از تیپ های پیاده یمنی در این عملیات بزرگ شرکت کردند و صدها کیلومتر در محور نجران آزاد شده است.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن با اشاره به اینکه این عملیات نظامی ادامه دارد، خاطر نشان کرد که در ساعات و روزهای آینده جزییات بیشتری از این عملیات اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها