تلویزیون العالم به نقل از رسانه‌ های سعودی از آتش سوزی در شرکت آرامکو در شرق عربستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، برخی منابع در توییتر اعلام کردند: یک  انفجار در شهر بقیق در نزدیکی دمام و شرکت نفتی آرامکو در عربستان سعودی به وقوع پیوسته است.

تلویزیون المیادین لحظاتی پیش اعلام کرد نیرو‌های مسلح یمن مسئولیت حمله پهپادی به تاسیسات نفتی شرکت آرامکوی عربستان را برعهده گرفتند و یحیی سریع سخنگوی این نیرو‌ها اعلام کرد به زودی با صدور بیانیه مفصل، جزئیات این حمله را اعلام خواهد کرد.

بر اساس گزارش‌ها، چندین مورد آتش سوزی در پالایشگاه نفتی آرامکو در عربستان رخ داده است. علت حادثه هنوز مشخص نیست، اما برخی احتمال حمله موشکی یا پهپادی انصارالله یمن را مطرح کرده اند.

شبکه تلویزیونی الاخباریه سعودی لحظاتی نیز  گزارش داد: وزارت کشور عربستان از وقوع دو آتش سوزی در کارخانه‌های شرکت آرامکو در دو منطقه بقیق و خریص این کشور خبر داد و اعلام کرد این دو آتش سوزی مهار شد. 

این وزارتخانه اعلام کرد این دو کارخانه شرکت نفتی آرامکو هدف حمله پهپادی قرار گرفتند.

در همین حال تلویزیون العالم به نقل از رسانه‌های سعودی از آتش سوزی در شرکت آرامکو در منطقه بقیق در شرق عربستان خبر داد.

 

رسانه‌های سعودی اعلام کردند هنوز علت آتش سوزی مشخص نیست. از تلفات یا خسارات احتمالی این حادثه نیز گزارشی منتشر نشده است.

در خبری دیگر تلویزیون سعودی الحدث از مهار کردن آتش سوزی در یکی از تأسیسات شرکت آرامکو در منطقه بقیق شرق عربستان سعودی خبر داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها