روز دوشنبه(2 اردیبهشت ماه)، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده: شمار تلفات درگیری های جاری در لیبی میان گروه های رقیب برای به دست گرفتن کنترل طرابلس، به 254 نفر افزایش یافته است. این سازمان اضافه کرده که صدها تن نیز در اثر این درگیری ها مجروح شده اند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از خبرگزاری آناتولی، روز دوشنبه(2 اردیبهشت ماه)، سازمان بهداشت جهانی اعلام کرده: شمار تلفات درگیری های جاری در لیبی میان گروه های رقیب برای به دست گرفتن کنترل طرابلس، به 254 نفر افزایش یافته است. این سازمان اضافه کرده که صدها تن نیز در اثر این درگیری ها مجروح شده اند. 

سازمان بهداشت جهانی در پیامی توئیتری گفته است:"شمار تلفات درگیری های لیبی به 254 کشته و 1228 مجروح رسیده است". این سازمان اعلام کرده که تیم های پزشکی آن، در حال همکاری با تیم های پزشکی در لیبی برای کمک به مجروحان هستند. 

از اوایل ماه آپریل سال جاری، نیروهای فرمانده لیبیایی :" خلیفه حفتر " با نیروهای وابسته به دولت موسوم به توافق ملی که از حمایت سازمان ملل متحد نیز برخوردار هستند، درگیر شده اند. محور اصلی درگیری ها معطوف به تلاش ها برای فتح طرابلس پایتخت لیبی است.