موج

به دنبال وقوع حادثه خونین قطار در قاهره در ماه گذشته، رانندگان اتوبوس مدرسه، کارمندان راه آهن و دانشجویان دانشگاه ها، توسط دولت مصر بیش از گذشته هدف آزمایش اعتیاد به مواد مخدر قرار می گیرند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از عرب نیوز، به دنبال وقوع حادثه خونین قطار در قاهره در ماه گذشته، رانندگان اتوبوس مدرسه، کارمندان راه آهن و دانشجویان دانشگاه ها، توسط دولت مصر بیش از گذشته هدف آزمایش اعتیاد به مواد مخدر قرار می گیرند.

تاکنون، حدود 30 راننده اتوبوس به به دلیل نتیجه آزمایش مثبت اعتیاد به حشیش، مورفین و ترامادول که به دلیل ارزان بودن، بسیار در میان اقشار کم درآمد پرطرفدار است تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند. 

ماه گذشته، در حادثه قطار در ایستگاه رامسس قاهره، 25 نفر جان خود را از دست دادند. پس از حادثه قطار قاهره، مشخص شد که راننده قطار به مواد مخدر اعتیاد داشته است. 

5000 کارمند راه آهن در مصر آزمایش اعتیاد داده اند که به گفته امر سلیمان یکی از مقام های بهداشت و سلامت مصر، تعداد زیادی از آن ها به مواد مخدر اعتیاد داشته اند. سلیمان گفته است: آمار دقیق افراد معتاد به مواد مخدر، بعدا اعلام خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها