موج
کدخبر : ۲۶۹۶۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-269647

خوان گوآیدو رهبر مخالفان و رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا در جدیدترین اظهارنظر خود گفته است: وی خیلی زود و پس از آنکه حمایت نیروهای مسلح ونزوئلا را کسب کند، راهی کاخ ریاست جمهوری خواهد شد تا وظایف خود به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا را انجام دهد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از ینی شفق، خوان گوآیدو رهبر مخالفان و رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا در جدیدترین اظهارنظر خود گفته است: وی خیلی زود و پس از آنکه حمایت نیروهای مسلح ونزوئلا را کسب کند، راهی کاخ ریاست جمهوری خواهد شد تا وظایف خود به عنوان رئیس جمهور موقت ونزوئلا را انجام دهد.

خوان گوآیدو در جریان یک سخنرانی در جمع طرفداران خود در منطقه سانتامونیکا گفت: ما خیلی زود به دفتری برای انجام امور و کارهای خود نیاز داریم. به محض اینکه من حمایت ارتش و نیروهای مسلح را به دست آورم، به کاخ ریاست جمهوری خواهم رفت و کار خود را در آنجا شروع می کنم. 

خوان گوآیدو، بسیاری از طرفداران خود را برای اعتراض به قطعی برق در ونزوئلا دعوت به راهپیمایی بر علیه دولت ونزوئلا به رهبری نیکلاس مادورو کرده است. قطعی برق از هفته گذشته در ونزوئلا آغاز شده. نیکلاس مادورو، آمریکا را مسوول قطعی برق اعلام کرده و این کشور را متهم کرده که حمله بسیار پیشرفته سایبری بر علیه تاسیسات برقی این کشور انجام داده است.    

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها